Keresés

Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz AlexWolf #25534 üzenetére

    Pedig tényleg vannak, akik aktívan tesznek a vereségért, mindezt úgy, hogy győzni akarnak, és nincsenek is tisztában azzal, hogy kárt okoznak a saját csapatuknak. Ilyenek pl. azok, akik blokkolnak téged, amikor vissza akarsz tolatni fedezékbe. A legtöbben nem szándékosan csinálják, hanem egyszerűen nem gondolkoznak.

    ***

  • Mcray

    senior tag

    válasz AlexWolf #25534 üzenetére

    Nem értek egyet egy cseppet sem.

    Napi max 3 órát játszom, de inkább 2 órát. A lányom a hátamon mászik és néha nagy párnával tarkón vág, rángatja a kezem stb. A feleségem 1 óra játék után folyamatosan ordít, hogy "MINDIG AZ A K_RVA JÁTÉK, VELEM NEM FOGLALKOZOL" és én is munka után fáradtan kezdek játszani, miután megetettem, megfürdettem és megpróbáltam letenni a lányom aludni ( ugye ez nem mindig jön össze, mint fent olvasható)

    Kb 5-6000 csatát tisztán tök egyedül játszottam végig (mert nem tudtam mi az hogy szákasz vagy század) és már 500 csata után hasonló eredményeim voltak mint most.

    Ahhoz, hogy valaki 46%-ot tudjon felmutatni az kell, hogy ne legyen se agya (elnézést kérek. Nem személyeskedés), se reflexe egy ilyen játékhoz. Ezek miatt bukom el a csatáim 40%-át, mert túl kevés vagyok hogy változtassak ha egy ilyen top pléer a top tier tankunk és Löwével lövöldözi a madarakat és a vízben a saját árnyékát...

    Én is követek el hibákat, de nem akkorát és nem annyit, hogy több száz vagy több ezer játék miattam ússzon el 14 másik embernek.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Aktív témák