Keresés

Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz diegho #253 üzenetére

    Én a prémium felhasználókra nem szoktam panaszkodni. Csak azt mondtam, hogy nekem könnyebbnek tűnt prémiummal. Most akkor én a csóróba vagy bénába tartozom? Mondjuk 1100-as effel biztos béna is vagyok, de nincs időm állandóan ezzel nyomulni, nálam ez csak kikapcsolódás.
    Másrészt nem akarok fizetni (el tudom szórni a pénzt másra is, inkább megtankolom belőle a motort és hatvanszor annyi élvezet jut így, mintha wot-oznék), így még csóró is vagyok.
    De nem hiszem, hogy bárkit le kéne bénázni. Nyilván te is azok közé tartozol, akik folyamatosan stfu-znak meg nooboznak játék közben.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

  • sanya67

    tag

    válasz diegho #253 üzenetére

    Egyetértek!
    Toltam prém nélkül, prémmel de se az MM besorolásnak, se a "jobban pattog" effektusnak nincs köze hozzá.
    A legnagyobb szopóágam (27-es sorozat vereség, 50%-ról 46%-ra eső winrate) prém közben talált meg. :DDD

  • #56230144

    törölt tag

    válasz diegho #253 üzenetére

    "2 ember szokott panaszkodni a pérmiumosokra,a csóró és a béna" Ember,te magyarországon élsz?Tudod az embereknek már nemhogy szórakozásra (ez esetben játékra) nincs pénzük,de ismerek olyan srácot,akinek a családja 1500 forintból él havonta,és már csak a nagyszülőkre számíthatnak,a 80 ezres nyugdijból kapnak 15-20 ezret,és ezt rohadtul nem játékra,meg ilyen baromságokra költik,hanem ÉTELRE!Mert ha hiszed ha nem,magyarországon az emberek 30%-a lassan éhezik,mert egy elbaszott kormányunk van,de mondom,ha nem itt élsz,akkor ne tegyél megjegyzsést azokra,akik itt esetleg rosszabbul élnek,mert nem az ő hibájuk,ahova jutottak...

    Nekem semmi bajom nincs a prémiumosokkal,ha van rá pénze,akkor fizesse,nem itélem el miatta,mert saját zsebe,csak azt nem birom,ha valaki "csóróz" másokat,mert vagy fingja sincs arról,ami Magyarországon folyik,nem itt él,vagy egyszerüen csak 1 bunkó paraszt,aki lenézi a nála szegényebbet.

    A trágár szavakért elnézést kérek...

Aktív témák