Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz ollie #23760 üzenetére

    Jahogy kösz. :) Amikor még nagyon kezdő voltam (kb egy éve), akkor volt egy nagy hülyeségem. Ha foglaltam, akkor gyakran noob-oztak le, hogy ne foglaljak. Akkor még nem tudtam, miért kéne befejezni, ezért folytattam tovább. Mivel volt régen egy olyan szöveg a töltő képernyő alatt, hogy "ne hallgassunk másokra, ha azt mondják, ne foglaljunk, mert nem lesz tőle semmi sem jobb", ezért én is ezt csináltam (sokan szerintem e miatt cap-elnek még ma is, nem tudom emlékszel-e erre a töltőképernyőre), és mellé még ki is írtam, hogy "shut the fuck up no cap noob". :DDD Kicsit szégyellem, de jót röhögök most ezen a hülyeségemen. :B

    (#23762) vhw: Természetesen ha azon múlik a csata, akkor én is foglalok, egyébként meg ha közelebb vagyok a saját bázishoz, akkor inkább vissza megyek védeni. Fontos a számomra is a győzelem, ha olyan szituációban vagyok, akkor törekszek a csata megfordítására. Szerintem érted, hogy mire gondoltam, van különbség a 700 xp-s vereség és a 400 xp-s győzelem között. Mindenki követ el néha hibákat néha, nem mindig sikerül jól a csata. Az ilyenek terméke az utóbbi tapasztalat mennyiség.

    (#23780) D.Orion: Ezt nem gondoltam volna, hogy a játékban is van ilyen feature. Néztem filmet a T-34-ről, volt benne, hogy a koraiaknak nem volt még ilyen célozórendszerük, abban a katonák a csövön keresztül céloztak. A későbbieken már volt. Eszembe nem jutott, hogy ennyire törekednek a realitásra. Majd megpróbálok akkor kicsit kijjebb menni lövéskor, kösz a választ. :R

    (#23783) emre: Hidd el belejössz majd. :K Az elején nagyon szar voltam vele (főleg mivel nem vagyok jó könnyű tankokkal), de a végére egészen belejöttem, már-már szórakozás volt a játék, egyre kevesebb lőszer maradt a csaták végére. Ha 2 tárat kiürítesz, az már nem olyan rossz kör vele, kb 1620 dmg. Gyorsan tölt a nagy löveg aránylag (kb 16 sec), tehát ritkán lehet vele ez okból rossz helyzetbe kerülni. A végére annyira megtanultam, hogy lett vele egy radley-walters is.

    (#23785) Fel: Nem olyan rosszak azok. Oké, lehet, hogy lassúak, viszont van páncéljuk rendesen, sokat kibírnak. Az meg, hogy kevés a sebzés az nem számít, mivel gyorsan töltenek és céloznak + egész pontosak meggymagköpködő löveg létükre.

    Más:
    Ha valaki tudja, legyen szíves ezt is magyarázza meg. SU-100M1-ben ülve M6-tal állok szembe, ő egy szikla mögül rám lát, és az én célköröm tele van vele. Bokor mögött állt, ezért csak a körvonalát, de ez épp elég az eltalálásához. Ahogy megmozgattam az egeret előtte, nem láttam semmilyen akadályt közöttünk, ezért elkezdtem lőni, 5 lövésből 1 talált. Hová tűntek a skúlóim? :?

    Egy másik körben ugyan ezzel a tankkal érdekes dologra lettem figyelmes. Messziről lőttem 2 KV-5-öt, egyszer csak észrevesznek. Ők is tüzet nyitnak rám. Mindenhol eltalálnak, de sehol sem bírnak átlőni, minden lövésük lepattant rólam. :D Következő körben megint szembetalálkoztam egy KV-5-tel, ott közel voltam hozzá, ő sem bírt átlőni. Ez röhej, mert máskor még a T-50 is átlő szemből, nem tudom ezeknek miért nem sikerült. Talán még sem annyira rossz tank ez az új 7-es TD? ;]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák