Keresés

Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz grunge #13364 üzenetére

    Gondolom nem is vetted észre: "a competely idiotic one that will never come true, I must say. Looks hilarious, though! :)"
    Érdemes végigolvasni. :U

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • vhw

    addikt

    válasz grunge #13364 üzenetére

    Átolvastam a kis posztot, megnéztem az "új" tech treet, és elgondolkoztam kicsit... Mégis mi a francért kapálóznátok egy ilyen változás ellen? Hisz állandóan arról megy a sírás mennyire UP-ok a német tankok, hát itt most számos típus lejjebb vándorolt kicsit a létrán, a puszta páncélértékeik tekintetében már előnyösebb helyzetbe kerülnének az "új" helyeiken.
    - Egy T6os Tigris 100as páncéllal? Ahol KV-2 vagy T150, M6 lenne az ellenfele? Rögtön szaladjunk robbantsuk rájuk a WG központot!
    - T7es KT? dupla akkora effektív frontpáncéllal mint a Tigris perpill? ugyanazzal az ágyúval? Istenem hát nem térek magamhoz, ezt a pofátlanságot?!
    - T7 Ferdi? szentségtörés!
    - T8 béla? az a páncél azon a szinten meglehetősen masszív lenne.
    - Maus mint T9 tank? hasonló páncél értékekkel, természetesen alacsonyabb HP-val és a 128as ágyúval, ami ezen a szintén ilyen kasztnival még igenis tűrhető.
    - Maus II? hm kitudja, a jelenleg is küszködő Maus helyett talán ez kicsit izmosabb lenne.
    - ohh és a Löwe, trükkös, bizonyára nem lehetne megoldani, hogy a jelenlegi prem Löwe "nyugdíjba vonulna" véglegesen, akinek megvan megtarthatja, de mellette megjelenne egy standard Löwe, fejleszthető modulokkal. (B1-B2 tankok, 38H-H35, és a továbbiakban Churchill, Matilda, Valentine jut majd mind erre a sorsra, csupán csak arra nem volt még példa, hogy egy nemzeten belüli típus került volna ilyen helyzetbe)

    Használjátok néha az agyatokat is mielőtt fröcsögtök, az átkozott WG-re?

    pws: nem olyan rég jelentek meg az új játékmódok, perpill a fizikán dolgoznak, ami kicsit nagyobb kaliberű változás, mint ami a játékmódokkal jött.
    Az MM hatalmasat fejlődött, nem tudom, barlangban töltötted az utóbbi időt? Szűkebb tier szórás, sokkal élvezetesebb csaták saját kategóriában.
    "Most 2 nap alatt felzabál 1 mill kreditet, ha Tier 8-9-10 tankokkal megyek."
    Ez a te egyéni problémád... és nem igazán érint mindenkit, még egyes prem account nélkülieket sem...

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák