Aktív témák

  • Szilu

    tag

    válasz scyllarus #27048 üzenetére

    Gondolom ironikus megjegyzés volt :)
    Ráadásul 10ből 1szer fordul csak elő a lent említett példa, a többi esetben:
    - nem találja el HE vel sem... meghal
    - csak áll bambán, és nem érti miért nem jön a gonosz, majd hirtelen kilövik az ellenséges artyk,
    - nem 1, hanem 3 tank jön akik közül csak egyet tud nullázni, mielőtt meghalna,
    - akkor indul el, amikor már késő, és az előző 3 pont egyszerre következik be, pont egy mező közepén.
    stb stb :))

    Eggyel jobb amikor próbálja fedezni a társát. De mivel aktívan nem tudja őt segíteni (sebzést vesz fel, utána megy a fedezékben stb...), így szerintem egy nagy heavyvel ez sem a leghatékonyabb harcmodor.Picit jobb helyzetből indul a fentebb említett felsorolás.

    Na aztán van olyan eset is, amikor a többiek nem látják mi történik. Fordult már velem elő, hogy egy sok artys csatában közében maradtam artyvédett helyen a lomha E-100zal, mert senki nem figyelt arra a részre. Kilőttem egy T-50/2-t az első percben, majd egy IS-8-at. 3 perc múlva ugyanakkor egyedül (+artyk) maradtam egy batchat, egy e-100, plussz az ellenséges artyk ellen. Én már akkor tudtam, hogy hiába a full hp, ennek a csatának annyi. Így is lett, kaptam is a "noob" beszólást, hiszen már csak én éltem, full hp-val, artyvédett helyen...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák