Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz ollie #10654 üzenetére

    Itt most nem arról volt szó, hogy ki a vétkes, hanem hogy mennyire elcseszett még mindig a kárpótlási rendszer. Az előző hsz-el nem azt akartam mondani, hogy a 40-es lóri volt föltétlen a hibás, lehet éppen nem figyelt, én pedig a lassú dögömmel nehezen kerülöm ki, főleg, hogy kicsit laggosan is játszok vidéken. Néha az én figyelmem sem 100 százalékos, elkalandozok, esetleg felmegy 999-re a pingem. Hátra sohasem figyelek, gondolom a csapattársaim nem szeretnének kárt okozni sem lövéssel, sem ütközéssel. Kedvenc esetem, amikor ülök valamelyik lassú nehéz dögömben, megyek előre, erre jön egy kis gyors valami és végigkarcolja az oldalam. Hiába ő veszít több HP-t, akkor is én szívom meg a levét, mert fizethetek, ráadásul nem neki. Ez a kárpótlási rendszer akkor lenne értelmes, ha nem a levegőbe fizetnék, hanem a sértettnek. Ha én kifizetem a 4x-es szorzót, akkor ne a 8-ad részét kapja meg a sértett, hanem azt is szorozzák meg 4-gyel, ugyanígy, ha én vagyok a sértett. Az a baj az egésszel, hogy túl sok a véletlen eset, amiket nehéz kiszűrni, persze szándékos esetekből is van éppen elég, mint ahogy láttam Fel 7 killes M48A1 visszajátszásában. Más hülye miatt szívjunk, aki direkt lövi a seggünket.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Aktív témák