Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz cs.zsolt #97337 üzenetére

    Német tankra 3 csík=1 csillag

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • lacibacsi

    addikt

    válasz cs.zsolt #97337 üzenetére

    Nemzettől függ.

    BOT téma: Minap Sand Riveren beálltam a jó kis camper TD helyemre és vártam az ellent. 12 WN8-as Tiger csak állt a kiinduló körben és néha-néha puffantott egyet a spotolt, de általa nem is látható ellenfelekre. beírtam a chat-be, hogy "report Tiger (BOT)". erre válaszolt, hogy "I am not bot." és még vagy három vigyorgó szmájlit is beszúrt. Vállalva chatban-t beírtam, hogy akkor csak egy idióta lehetsz... (nem kaptam bant)

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • rlazol

    addikt

    válasz cs.zsolt #97337 üzenetére

    cs.zsolt:
    azért, mert a tank orosz gyártmány, de német oldalon harcolt. Így a német dicsőségjelet írja ki, de festésre az orosz kerül, épp úgy, mint az M10 esetében. Gondolom, h a festéstípusokban is csak oroszok közül tudsz választani. Ha viszont a festésed lehet német akkor h1mpi-nek van igaza és skin-hiba.

    Quan-Chi: a modok közül a térkép is fontos. Hogy lásd az ellenfél utolsó ismert pozícióját. A panelon, h ki volt már spotolva szintén lehet hasznos. A sokszoros zoom nekem szintén alap.

    wwenigma: az a szerencsétlen becslés csak a statot nézi: WN8+WR alapján becsül. De ha a mindhárom lila játékosunk vmi lassú artyban ül, akkor a 2 zöld bulldog simán lehozza a csatát a másik oldalon. Ezért nincs is nálam bekapcsolva.

    zodo:
    a játék nem csal. Sry, de ez van.
    Fél éve csináltam erről egy elég összetett statot 31.000 replay (19 játékostól) bevonásával. Megtalálod, vagy akár be is linkelem, ha érdekel, de kurva sok és angol...A fő következtetés, hogy az MM szar, de nem csal. Sokkal többször vagyunk "fölül" mint ahogy azt érezzük/bevalljuk, csak sajna ezen csaták egy jelentős részét is simán bukjuk, ezért kevesebbnek tűnik. Az MM ettől még szar, de ez leginkább az egyes oldalakon a tankosztályok eloszlásában nyilvánul meg.

    ami a mod-okat illeti: a stat modul szép és jó, csak nem leszel tőle jobb játékos. Néha nagyon félrevezető. Vérvörös siemka koromban is mentem 1. osztály a DBW2-vel... Persze nem az volt a jellemző. :DDD
    Én 1500 csatánál és 138 WN8-nál értesültem arról, hogy egy bot is jobb nálam, hála a topiknak. Elit azóta se lettem, de legalább már a zöld szintet tudom hozni. Az összesített statom még mindig sárga...

    botság: nem kell botnak lenni ahhoz, h rendszeresen sebzés nélkül meghalj. Elég, ha nem vagy tisztában a tankod szerepével és a spottolási rendszer működésével. Pl látsz Karelian támadó üzemmódban a H1 sziklarendszer mögött két tankot. Fogod a VK 3001H-t és jobbról megkerülöd a sziklát, h jól oldalba kapd őket. Mi fog történni? Ízekre szednek a TD-k mielőtt te bármit is lőhetnél. De ha nem gondolkozol (mert ami nincs felspottolva az ugye nem is tud lőni. Én meg amúgy is gyors vagyok, majd elérem azt a sziklát) ez nem egyértelmű, mert csak a két piros pöttyüt látod, amit olyan ügyesen átkarolsz, h Rommel megirigyelné :K . És ezt bármelyik pályán el lehet játszani 28 ponton. És igen, ha egyszer megtörtént talán nem csinálom meg újra. Talán. Mert nem biztos, h 20 csata múlva, amikor legközelebb ugyanarra a pályára dob, eszembe jut a lecke.
    Vagy neadjisten egyszer sikerül ellenállás nélkül átjönni a hegygerincen Malinovka-n és lemészárlom az artykat. Hányszor kell utána felmennem a hegyre és egyből meghalnom, h rájöjjek, akkor egyszer biza ordas nagy mázlim volt? És sorolhatnám. Amíg valaki rá nem jön, h ehhez a játékhoz ugyanúgy le kell ülni tanulni mint egy komolyabb társashoz (Bang, Trónok Harca...), meg kell tanulni a szabályokat, és a tankok töltési ideje vagy táras léte is szabály, addig millió ilyen csapda várja minden pályán és minden egyes tank ellen (lepattanó, HE lőszer...).

    A WGnek szvsz nincs saját bothadserege, nem szorulnak rá, tavaly ott voltam arra a célra én :D (meg h1mpi egy darabig), most ott van zodo kolléga :) . És van még rengeteg, aki nem talál ide és sose lesz jobb, de az az egy-egy csata, amikor tudott többet is sebezni már öröm neki.... :K
    A botban elvileg az a jó, h bekapcsolod és termeli a kreditet. Asszem h1mpi írta az OFFban, h 23000-et keres egy áramszünet alatt, ami a visszaszámlálás alatt érte. Nem tudom, melyik tank volt, de prém acc-val akár a Löwe, akár a JT88 megteszi ezt neked győztes csatában. Alacsonyabb tierben pláne. Pénzt talán nem hoz, de egy este+munkanap (16 óra) alatt lemegy így majd' 200 csata, 100-as XP átlaggal (ha vesztesz 70 körül, ha nyersz 150 körül) ez majd' 20k XP és nem csináltál semmit. 5 ilyen nap 0-ról és van egy T7-es tankod.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák