Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz nyunyu #9550 üzenetére

    Ilyen esetben a venti a leghaszontalanabb felszerelés, mehet is a levesbe. (valami ~2%-ot ad a tank tuljadonságaihoz).

    Amúgy ez még mindig meglep, miért játszik még bárki is assaultot? Ilyen játékosfelhozatal mellett.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • Patrick76496

    őstag

    válasz nyunyu #9550 üzenetére

    A sok mellémenő 8.6-ban javulni fog egy cseppet, itt egy összehasonlító videó, mennyivel lesz jobb a pontosság. Érdekes az eredmény, 8.5-ben 7 skúló ment a kis piros körön kívülre, 8.6-ban viszont csak kettő.
    Felszerelésnek pedig csakis az EGLD + Rammer + csigaszemet ajánlanám, maximum harmadiknak egy Coated Optics.
    A közelharccal nem szokott sok gond lenni, mindent eltalál és bevisz, aki le akar forogni. Pattanni nem nagyon szokott (egyedül az IS-6 a mumus egy cseppet), amúgy lőttem már be vele szemből IS-7-et is (100mm), pedig alig céloztam rá. Ha már a sok lepattanóról van szó, remélem várod a T10-est. Itt egy videó kedvcsinálónak. ;]
    Az assault az egyik legnagyobb marhaság, amit eddig beraktak a játékba, nem tudom melyik pihent agyú ötlete volt. Miért szívatod magad, ha egyszerűen ki lehet venni? Amióta megvan a lehetőség, én csak normál csatákat játszok (még encounter-t sem). Messziről kerülöm is az olyan szakasztársakat, akik nem hajlandóak kivenni a támadást (a csata ütközet még viselhető).
    Nekem igazából az egyetlen bajom ezzel a TD-vel a camo, még ilyen legénységgel + álcafestéssel, bokor mögül is észrevesznek, pedig próbálok távól állni tőle. Egyik kedvenc helyem Lakeville-en a piros ponttal jelölt bokor, onnan lövöm azokat akik a piros nyílnál vonulnak be a városba. Kicsivel kevesebb, mint 400m a távolság, még ha semmi sincs középen, lövés közben néha akkor is észrevesznek (legalábbis lőnek rám, mivel még nincs lámpám). Ez csak egy példa, néha más pályákon is csodálkozok, milyen messziről felspotolnak.

    (#9565) Dobi 562: Én már ősidők óta ezt a kombinációt használom a 2,3-2,5 sec felett célzó tankokon, pl Type (bár azon most venti van a rammer helyett), IS-4, IS-7. Ez lesz a kínai heavy és med ágon T8-tól.

    Szerk: Egyik klántársam mutatott egy Lóri TD-t, szerintem baromi jól néz ki. Elvileg a második francia TD ágban lesz, esetleg prémiumként rakják be majd. Kép1 Kép2

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák