Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz rlazol #82259 üzenetére

    Játéktudás kérdése a dolog. Én pl nem vagyok aktív prémium felhasználó. Az elmúlt 4 évben cirka 4-5 hónap volt a prémium időszakom. A garázsban a legnagyobb prém tankjaim a m10 és a szu-122. Nos a játék nem igényel prémium előfizetést, ha az ember türelmes. Még tier10-ben se megy brutális veszteségbe egy átlagos csata. Sőt ha ügyes az ember és jó szériát fog ki, akkor még nyereséget is termel a dolog. Az esetek többségében nem kell aranyat lőni. Ha igen, az is maximum 2-3 lövés. Ez még simán vállalható költség. Persze egy csúnya vereség gyönyörű veszteségbe tudja futtatni a kört. Ha az ember nem akar farmolni a prém tankjaival, akkor normál játékkal az egyenleg nálam nulla, vagy minimális profit. 4-5 tier X-es tank leduplázása /csak a szórakoztatóak/, t-54 grinddel megspékelve. Illetve néhány kor a jumbo-val, illetve még pár alacsony tier-es tankkal szórakozásból.
    Aki hozzá van szokva a prém fiókhoz, annak tényleg nyögve nyelős. Nagyon megéri a dolog. Én személy szerint éppen altatom a fiókomat, mert megint besokalltam a játéktól. Úgy tervezem, hogy 2 hónap múlva előveszem. Akkor majd meghívatom magam egy haverral. Aztán egyszer majd megkapom az extra tankot. /vagy nem :) / Addig marad a skyrim és a nyugodt noob mentes életmód :)

  • BoogeyM@n

    tag

    válasz rlazol #82259 üzenetére

    Hiszem ha látom srácok xD Dobjatok pár mai csatát amikor golddal lövöldöztetek de ne T9 alattit légyszi
    Meg én kisebbeknél nem szoktam be se rakni gold ammót.

    Mondjuk ennek az az oka hogy régi játékos vagyok és még én hozzá szoktam azokhoz az időkhöz mikor megoldottuk a problémáinkat noob ammo nélkül is mert nem vett épeszű ember randomra goldért ammót
    azon kívül meg nem volt más opció régen csak ha klánoknál jól ment a sorod.

    0. 9. 5. Stealthz :F What a hack is that?

    Most ez legális?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák