Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz sebijani1982 #74808 üzenetére

    Szerintem jól tetted, hogy bementél oda csak előbb kellett volna feljönnöd balra. A T20, pedig, hogy goldot tölt egy KV4 ellen, nem meglepő, még a Pershingel is kihívás átlőni :D

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • Arpee78

    senior tag

    válasz sebijani1982 #74808 üzenetére

    Az elgondolásom az volt, hogy a KV-4 jó pattintó képességét próbálom meg kihasználni és bemegyek "Közép-Földére". A "Közép-Földe" szerintem is a legfontosabb rész sok pályán, de itt a közép rész valamelyest jobban el van zárva két szélétől. Aki teljesen a pálya szélén van nem tud belőni a közepére. Aki felmegy a szélek peremére(dombokra), az tud lőni középre. Tehát e pálya esetén a középre helyezkedés akkor jó ha sokan mennek középre vagy felmennek a dombokra és van kinek spottolni, van kit védeni.

    A KV4 szerepe, hogy a sérülékenyebb társak helyett őt lőjék és egyúttal spottoljon, ha lehet ne több irányból, hanem csak a frontját. Mivel sokan mentek dél felé és kevesen veled, nem érvényesült annyira e szerep, hiszen nem volt aki helyett célpont legyél.

    Továbbá mivel nagyon középre nyomultál több irányból is lőhettek rád, tehát jórészt csak a HP előnyöd tudtak kihasználni a páncélzat előnyeit nem. Emiatt a végére el is fogyott a HP-d, ha az rhm betalál, vagy az arty odalő akkor hamarabb is eljön a vég.

    Induláskor rögtön látszott, hogy mindenki jobbra indul. A Nashorn előtte be is írta, nem menjenek balra, ezt valami oknál fogva szigorúan követték is. Lett volna idő a lemmingezést észrevenni és ahhoz jobban alkalmazkodni. A csata elején alap, hogy megfigyeled merre mennek a többiek és aszerint helyezkedsz.

    A túlzott középre nyomulás helyett én vagy a Nashorn elé álltam volna plusz páncélzatnak neki és védekezni egy középről vagy északi irányból érkező támadás ellen. Ez később meg is történt, ha az ellenfelek tényleg lemmingeznek arrafelé akár a bázisotok is elfoglalhatták volna. Szerencsére egy ideig ott parkolt egy heavy, de aztán lelépett onnan. A másik lehetőség, az úgy-ahogy támadó lemmingek élére állva egy tempósabb támadást összehozni, arrafelé ahol a Hellcat majd a KV-5 volt.

    A középfölde nem volta annyira rossz ötlet, részben a T20 és SU miatt akik utánad mentek, de alakulhatott volna rosszabbul is, az a kettő talán épp miattad ment oda. Az Rhm csücske kilógott egy ideig, egy esetleges sebzést elszalasztottál, nem láttam a növényzettől, de célkereszt rá és növényzeten keresztül is látszik tudsz e sebezni vagy sem. Amikor az SU és T20 nyomult az Rhm-re közvetlen előtted te akkor is nyugat felé nézegettél a T25AT felé, mikor az Rhm logikusabb célpont. Korábban ki kellett volna menned a fedezékből és segíteni elintézni. Mikor végül kimentél és elindultál a T69 felé lőhetted volna a T32-t, nem lőtted, ezt az SU HP-ja bánta.

    A T69-es párbajnál elindultál megkerüli a köztetek lévő dombocskát, pedig a társaid az ellenfél bázisa felől jobban tudtak volna segíteni. Nem tudom mivel lőtt a T69, ha sima AP-val elég lett volna szembefordulni és nem tud átütni.

    Az artyk spottolása szerintem lehetetlen vállalkozás volt.

    Ami feltűnt, hogy a figyelmed nagyon egy irányba fókuszálod és emiatt nem reagálsz elég gyorsan, sőt egyáltalán nem. Ez középen nem szerencsés, mikor 300 fok irányba kellene figyelni.

Új hozzászólás Aktív témák