Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Djuree #73439 üzenetére

    Nekem kifejezetten gyenge gépem van, 1 árva fps-t sem lassít az aslain. Rögtön észre is venném.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • jr1994

    addikt

    válasz Djuree #73439 üzenetére

    Nekem t6-9 az osszes brit med bejön, bár csak a Cromwellt tartottam meg, de még abba sincs legénységem. Most húzom a 9-est, most lett meg a nagy ágyú de asszem a motorral kellett volna kezdeni, elég lomha a drága. Azért már látszik hogy jó lesz ez.

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • dfsz34

    őstag

    válasz Djuree #73439 üzenetére

    Na most ugye az van, hogy első csatáim úgy indultak a Centurionnal, hogy lőszerrekesz és vezető mindig kiütve, harmadik csatámban fel is robbantottak. Nem volt mese, be kellett áldoznom egy modul helyet a vizes lőszerrekesznek és így már elfogadható, de így is kilövik csak nem annyira gyakran viszont azóta 269 csatában egyetlen egyszer sem robbantam fel vele.

    A legénység védelmére páncélt lehetne feltenni, de az már második modul hely lenne, úgyhogy azt már nem használtam, de nagy elsősegélyt feltettem, nem kell túl gyakran használni, de nem olcsó, akcióban kell venni. Amúgy így is kilövik a vezetőt, de nem annyira gyakran, anyagilag még éppen kibírható vagy harmadik helyen kis eü-t lehet vinni, mint megoldás.

    Dombos terepre kell menni vele, vagy más hull down pozíciót keresni. A tornya szépen tud pattintani, de mégsem t29-30-32-34, kicsit forgatni kell, hogy ne tudják pontosan becélozni, mert belőhető, sokkal könnyebben, mint az előbb említett amcsi tankoknak. Ha forgatod egy picit töltés közben, akkor viszont már nehezen célozzák és lövik be.

    A gyulladás is egy érdekes dolog, eddig nem volt gyakran, de tegnap előtt nem tudom mi volt, 10 csatában kb 8x gyulladtam ki, volt, hogy egy SP két egymás utáni lövése mindkétszer kigyújtotta. wtf?

    Azért zavaró, mert harmadiknak kis elsősegélyt vagy nagy javítót szoktam vinni, hiszen annyira ritkán gyulladtam, hogy levettem a tűzoltó berendezést már korábban. A program bosszúja, nem viszel tűzoltót moron? Akkor minden lövés kigyújt majd :))

    Az ágyúja jó, csak kicsi alfás, de jó pen, bevisz mindent. Tier10 ellen meg ott az arany lőszer, sokat úgysem kell használni :) mert egy 230-as alfára válaszolnak 400-500-750-1000+ :) alfával, sokáig nem bírja a tank, maximum hull down-ban.

    Mozgékonysága még éppen rendben van, de tényleg határeset nagyon, az oldala pléh lemez, a sidescrap-et el lehet felejteni nagy ívben vele. Az eleje sem túl erős, de ki lehet úgy rakni a sarkon, hogy pattint, vagy láncolni tudják csak és ha van nagy javító meg közel 100% javítás, akkor szépen pofán lehet lőni a nagy arcú ellenfelet olyankor :) Ha F2F harc van, akkor meg rázni kell az elejét, mást nem lehet tenni és néha meglepően pattint, de leginkább nem szabad vele leállni közelharcra. Ami megint negatívum, hogy arty csemege, nagyon nagyokat tudnak beleb.szni.

    Összességében kellemes kis tank, jó ágyúval, remek hull down lehetőséggel, ha az ember kicsi "játszik" a toronnyal, picit rázza töltés közben, de mérsékelt a mozgékonysága, sérülékeny lőszerrekesz, vezető, meg arty csemege.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák