Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fradi81

    veterán

    válasz scyllarus #68750 üzenetére

    A prém tank miatt én is light-okkal megyek jó pár napja, meg is látszik a wn8-on. T71-nek mondjuk nincs ellenfele :)

    [ Szerkesztve ]

    moto g72, Ninebot d28e

  • dfsz34

    őstag

    válasz scyllarus #68750 üzenetére

    Így van, bár azért könnyű tankkal is oda lehet rakni magát az embernek, de nem könnyű (a nevével ellentétben :) ) használni őket jól, harcolni velük meg még egy nagyságrenddel több tapasztalatot kíván. A legnehezebb tank típus, nem is véletlen, hogy nem népszerű, mert egy átlag játékosnak nincs vele sikerléménye és nem is csak a WR, amire gondolok, de már tisztességes sebzés/spot mennyiség elérése is komoly tapasztalatot kíván.

    A WR - cumiág része:
    Ez egy csapat játék csapat nélkül. 15 összehajigált ember kap egy küldetést, aztán hajrá. A legtöbb játékkal kapcsolatos frusztráció forrása az egyéni teljesítmény viszonya a csapatéhoz.

    Mivel a csapat olyan amilyen, azon nem lehet sokat javítani, az egyéni teljesítményt kell minél jobban előtérbe helyezni.

    A megoldás egyszerű, be kell vezetni az egyéni teljesítmény alapján elért győzelem fogalmát és kész. Ez csak egy kiegészítése lenne a mostani rendszernek, nem kéne semmin változtatni. A csapat vesztett, de ha én lehoztam egy elvárt szintet, amit elég jól meg lehet határozni, akár tankonként (ami nyilván nem lehet alacsony szint, a mérhető adatok alapján meg kell állapítani egy kihívás jellegű szintet és jóccakát), akkor nem frusztrál tovább, hogy mit csinál a másik 14 tank, akkor sem, ha folyamatos bukó szériám van (lenne).

    Akit még soha nem frusztrált ebben a játékban, hogy kiharcolta belét és a botok meg békésen kérődzenek akár egész közel hozzá, az szerencsés alkat, ezt tudom rá mondani. Engem a sorozatos ilyen esetek felhúznak, akkor szoktam tank típust váltani vagy abbahagyom egy időre.

    Ha lesz legközelebb Q&A fel is dobom nekik kérdés formájában. FTR is elég segítőkész, már volt vele ügyem, segített oroszra fordítani egy korábbi ötletemet, mondjuk mondta, hogy nem sok esélye van, de akkor is segített. Megkérem újra. Normális ember...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák