Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Jolet #65111 üzenetére

    Jól megy vkinek, hogy de tud játszani!? ;) ;]

    (#65110) Habib[HUN]: osztom a véleményedet, tapasztalatodat, pontosan így érzem, gondolom én is. Nekem is az a nagy bajom, hogy én sosem tartok a lemming vonattal, hanem elmegyek a másik oldalra - próbálok társakat keríteni chaten vagy pingel -, ami általában nem szokott sikerülni - és igyekszem kitartani amíg csak tudok, tőlem telik. Sok olyan csata volt már, amit azért nyertünk meg, mert 2-3 tankkal feltartottuk az enemy 8-10 tankját és a másik oldalon a TT (Tomato Team) befoglalt. Ezzel a játékstílussal pedig nem lehet statot húzni, mert ahhoz az kellene, amit itt leírtak, hogy háttérben megállni és kivárni, hol van lehetőség alacsony HP-s enemyt leszedni, kivégezni, majd menni egy másik helyszínre kivégezni egy új enemyt, amit már szintén kellően lesebeztek addigra. Illetve én is azt tapasztaltam, hogy a LILÁK a legritkább esetben mennek segíteni, akár ping-el jelzel nekik, akár chaten kéred őket. Inkább húzódik hátrébb, hogy a Te spottoddból még tudjanak sebezni párat. Kapják be! :o :W (tisztelet a kivételnek persze)

    (#65112) Mogyesz75: pontosan így van. Nem egyszer, nem kétszer volt az, hogy első, második voltam sebzésben a csata végén, mégis volt, hogy nem is tudtam őlni, mert a legvégén mindig kiszedte vki, másoknak meg volt top gun a harmad annyi sebzéssel. :U

    (#65113) Cseri0058: én szívesen venném, akár privátban is, ha leírnád!

    (#65115) vhw: Már ne is haragudj meg, de le van az valahová írva, hogy mindig a LILÁkat kell kiszolgálni és spottolni nekik?!? Ők nem tudnak menni előre és spottolni akár maguknak, akár a többieknek!? Igen tudom, hogy legtöbbször olyan agyhalott a csapat, hogy hiába megy előre az ember és spottol nekik, jobb esetben rálőnek és nem találják el, rosszabb esetben rá sem lőnek! De akkor is!

    (#65144) popey37: ne haragudj, nem tudom milyen játékos vagy, de én ezt USER ERROR-nak érzem! :U /átlag alatti player vagy......jobb ha beletörődsz, hogy az gyengének minősül! :U /

    (#65145) Diarmand: ami az FV td-t illeti azért vitatkoznék én is, mert bizony a teste igen kemény, sokszor pattantam már le róla úgy, hogy a gyenge pontot lőttem! Nem hallcettel lőttem. :N

    (#65161) rlazol: az a baj, hogy ez kb Fehér Holló effektus! ;]

    (#65166) HáGé: azok alakultak át VIHAR-á, akik maradtak a régi HUNS-ban.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák