Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz dfsz34 #64681 üzenetére

    Én sem költöttem free-t a láncra, nincs szükség rá az egyel nagyobb Cromwelles ágyúhoz és a nagyobb motorhoz sem! A legnagyobb ágyúhoz már sajnos kell majd a lánc is, de az még odébb van nekem is. :B

    Kisegítene vki? Tudom, hogy vki linkelte már a tankot amire cserélik az FV4202-t, de nem találtam, pedig vissza néztem jó pár oldalt!? Vki esetleg tud dobni egy linket hozzá? :R

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • Antonius1978

    addikt

    válasz dfsz34 #64681 üzenetére

    Valoszinuleg azert kellett picit igazitani rajta, mert szornyen lomha tank volt.
    Ahogy emlekszem, ugy ereztem, hogy a KV-4-nel is lomhabban fordul, egy orokkevalosagnak tunt amig 180 fokot fordult.
    Az oldala sem volt vajmi eros, szoval oldalazni sem lehetett vele igazan, de ha olyan helyen voltal, hogy jol be tudtal allni, hogy nagyon kicsi szogbe mutasd az oldalat, akkor neha segitett a hatul levo torony, ami eleg eros volt azert.A felso homlokpancel az jo volt, az also viszont beloheto, kb olyasmi mint a JT-nel ahogy emlekszem.
    Szoval azert kellett neki egy kis tapolas, mert ha valaki az oldaladba kerult, az tuti lekorozott, meg ha neheztankkal volt is, mert nagyon lassan tudtal fordulni, es o addig az oldaladat szarra tudta loni.
    Ha viszont bele tudtal maszni az ellen pofajaba - ugye egy ilyen lassu tankkal azert nehez, hacsak nem varosi palyan vagy - akkor a masiknak kampo, mert legfeljebb a tornyot tudta sebezni, na persze 10es tankok premmel vagy nelkule mar at tudjak loni a lovegpajzsot is.
    En valahogy igy latom a dolgokat kb olyan kozepszeru jatekoskent.

Új hozzászólás Aktív témák