Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #43783936

    törölt tag

    válasz alldaybig #62822 üzenetére

    A 120 a nagy ágyúval már jó vas, de addig a legnagyobb szívás, amivel a wotban találkoztam.
    Még jó hogy van bolti lánctalp, mert így ráértem azt kifejleszteni utolsónak.

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz alldaybig #62822 üzenetére

    Nem akarlak eltántorítani az A-44-től de én rendkívüli módon gyűlöltem azt a tankot, a szenvedésfaktora már csak a Churchill VII-el hasonlítható össze, az ágyú ugyan erős de 3,4 év a célzásidő, rendkívül pontatlan, és ha mediumként akarod használni akkor konstans motor/rack/lánc sérülésekkel kell számolnod, az a 150(?)mm páncél ami rá van írva az egy apró csík csak amit még anyám sem lőne szóval az is gané, ja és -3° gundep. hátsó toronnyal igazán dinamikus és élvezetes.... ja nem.

    Ellenben az Obj. 416 egy remek gép a nagy löveggel, veszett jó camoval és elfogadható mobilitással, páncélja nem nagyon van de nem is feltétlen kell. Az Obj. 430 II meg... elfogadható, de a T-54 sokkal jobb (egy Cent. 7/1-ről nem is beszélve), nekem igazából a lövegekkel van bajom, mert lehet válogatni a "pontos" 201mm átütésű meg az írtó lassan célzó 219mm átütésű között. Ha használsz goldot akkor tök jó az első, de én pl. nem akarok használni és emiatt rengeteg szopás van a nehéz páncélozott tankokkal, megkerülni tankokat nem egyszerű vele mert nem fordul a torony körbe, csak 180°-ban, és a buckák is rettentő zavaróak a -4° gundep. miatt. A páncél jó bár ha nem agyhalott az ellen akkor az sem ér sokat, mert a teknő homloka nem túl erős (M46 Patton simán belövi a nagy löveggel), a torony teteje meg autopen. minden 90mm-nél nagyobb kaliberű löveg számára (nem a kupola hanem maga a tető).

    (#62827) Jolet: Örülj neki, legalább nem te vagy az elsődleges arty célpont... :U
    Amikor engem "piszkált" 2db GW Tiger akkor megkérdeztem, hogy ugyan miért engem akarnak miközben ott van a mező közepén a Maus, erre volt a válasz hogy "bocs, de te lila vagy", apátokat, azt :((( .

    Simán kivágnám az XVM in game stat részét a hóra a WG helyében.

    (#62831) Kean_Sorbo: Lófaßt freefrag, amikor a KV-1S kirak két lövésből a másik kettőt meg akkor veszed észre amikor nekik mész a bokorban.

    [ Szerkesztve ]

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák