Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Kean_Sorbo #60683 üzenetére

    Ma este szinte csak bukót dob a gép meg camper noobokat. :D

    A kettőnk csatája után mentem mégegyet a kv4-el,karelia-n. Északi oldalon kezdtünk,a bázist kellett védenünk.Kv4-el eldöcögök A8-9 -be a sziklához,már nyomtam is az F7-et mert senki nem jött.A csapat fele másik oldalra ment a többiek jóval mögöttem kempeltek.Odaértem,KV4,T28,Obj.416 spotolva. Saját kv4 beforgat és elkezdtem csipkedni őket.Obj.416-ot kemperek kiszedték, a t28 és a kv4 maradt nekem.Mire kilőttem őket maradt 171hp-m.Feltűnik egy isu152 aki arannyal pattan rólam,erre visszahúzodtam a szikla mőgé.Még mindig reménykedve nyomom az F7-et.Erre beírja a kemper ferdinand hogy move kv4 and spot....

    Mire válaszoltam volna neki (nem túl szépet) már mögém került egy t69 és egy lövésből kilőtt. Szóval se nem segítettek,se nem fedeztek.....Ilyenekkel hogy nyerjen az ember?

    Stigma.HC Én inkább a játék rossz oldaláról írok mert engem nem az érdekel hogy időnként milyen fasza köröket megyek és nőtt a WN8 meg kaptam 4 plecsnit.Ehelyett a sok negatív tényezőről írok mégha nem is szeretik olvasni (elismerni) a profi játékosok. :D Megmagyarázzák,lehurrognak de ettől még igaz amit írok és rengeteg javítás kellene a játékba. :)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák