Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Bad Pritt #57666 üzenetére

    Csillag Patriknak sokkal fontosabb a 628 millió adat, mint maga a játék. :DD

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Bad Pritt #57666 üzenetére

    Én általában attól kapok hülyét ha gyári WoT ingame GUI-t látok, még néha videó nézése közben is piszkálja a csőröm. Számomra ezekre az információkra szükség van, enélkül nem lennék olyan játékos, mint amilyen most vagyok (és ez minden embernél így van). Szvsz ezen a felbontáson még úgy-ahogy el lehet vele játszani, de már pl. a kockamonitoros asztali gépemen nem lenne jó, ha 1280x1024 helyett (az alapértelmezett) 1024x768-ban játszanék rajta (szerencsére ritkán kell azt a gépet használni).

    Ami nálam kiveri a biztosítékot az az amerikai legénység hang. Még videóban is idegbajt kapok tőle, ha meghallom. Komolyan, ezzel hogy lehet játszani? Mióta kijött a legelső 8.0-ás teszt, azóta minden patchnél ki van űzve a játékból (a kis aranyos kliens csak ezért mindig letölt vagy 2 gigát) és vagy csak Oroszt vagy válogatott nationalt használok. Hála a jó égnek, hogy akkor meghallottam a Славный Советский legénységi hangot, különben egész 8.8-ig azzal a szar jenkissel kellett volna játszanom. :D

    (#57667) Bingisz: Ezt az első bekezdésben de leírtam, de meg lehet nézni, ki milyen játékos lenne modok nélkül. Lehet, hogy csupasz játékkal pl még csak 55%-os lenne a win rate-em.

    (#57689) +SoulRiever-: Mi a célkereszted neve?

    (#57708) etejedu: Amíg jó pályákra rak be (bár nem tudom miket kapsz), addig mi a baj vele?

    (#57835) wall2: СУ-122П? :Y

    (#57839) psycroptic: Gratula! Jól lehagytál, nekem még mindig kell 2 nemzet. :)
    - - - - - - - - - - - -
    Igazán ráfért volna arra a Hellcatre a nerf, miért kellett visszavonni? A Tigerek meg pont most balanszoltak, viszont ha a СУ-101 nem kapja meg a buffot, akkor nagyon jó lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák