Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Iron Funeral #50662 üzenetére

    Pont, hogy nem rakható fel, mert a modulok szintjén kell balanszolva lennie a tankoknak és a Tigris 2-n a 15 centis ágyú nem tűnne épp balanszoltnak. :DD
    Az L11 egy sokkal erősebb harckocsiágyú, mint a játékban 10-es szinten szereplő lövegek többsége, úgyhogy vagy annyira megváltoztatják, hogy az már csak nevében L11, vagy átnevezik és akkor meg lehetne L1 is. De őszintén szólva szerintem teljesen mindegy, mert a végső eset szerinted is az (legalábbis nekem ez jön le), hogy a jelenlegi Conqueror és FV215b által hazsnált L1-hez hasonló adatokkal rendelkező ágyút kapna az ingame Chieftain is, névtől függetlenül. Ha így lesz akkor engem személy szerint nem érdekel a neve, csak tényleg reálisan el legyen helyezve a játékban (nem úgy, mint a WT, ami egy totál sci-fi ebben a formájában).
    Amúgy itt van az orrom előtt a Turcsányi-Gyarmati-Bombay-féle Harckocsik könyv és vannak érdekes adatok, amikből nem tudom mi valósul meg:
    - Vickers MBT 7 fokos ágyúsüllyedés (nagy visszalépés lenne a Centurionokétól), végsebesség 60 km/h (nagy előrelépés lenne)
    - Chieftain 20(!) fokos ágyúsüllyedés, 35 fokos mászóképesség (jelenleg 25 fokos a legtöbb tanké a játékban), 48 km/h végsebesség.
    Mindegy igazából, kíváncsi leszek, hogyan valósítják meg ezeket a tankokat a játékban, de szerencsére nagyon elszúrni nem tudják. :)

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák