Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz jano_77 #46283 üzenetére

    Bocs jano de ez szerintem az a bizonyos "n+1"-edik AMD ígéret, amiből jó, ha egy kis rész megvalósul.
    Volt már pár ilyen az elmúlt 10 évben, anno én is lelkesen vártam őket, remélvén a "forradalmat", de mindig pofára estem - az AMD-vel együtt.

    Igen, tudnak szép techdemókat csinálni, de ezekből a játékokban szinte semmi nem köszön vissza, és ez így megy már sok-sok éve.
    Hiába vannak jó ötleteik, ha a CPU piac 15%-át birtokolják csak, nem fognak tudni irányt szabni.

  • Kakumix

    senior tag

    válasz jano_77 #46283 üzenetére

    A WoT DirectX-et használ. Szóval, ha a DirectX is támogatni fog olyan szintű hozzáférést a hardverhez, mint a MantleAPI, miért is térnének át a MantleAPI-ra a WG-nél? Ráadásul a DirectX újabb verziói kompatibilisek lesznek a régiekkel, így megint csak nem lesz kötelező átírni a játékmotort a következő DirectX verziókra és az azok által támogatott új képességek használatára. Ráadásul az új DirectX sem hiszem, hogy idén elkészül.
    Szóval SerB felnyomhatja - sőt magam keresnék a ház körül valamit amit akár segítenék is felnyomni a 8.11 és/vagy szerver költöztetés óta tapasztalható lag és ping miatt - , de ebben nem fog változni a hozzáállásuk (hacsak nem kezdték már el portolni MantleAPI-ra a játékot, mert akkor talán leállítják egy időre, míg kiderül mit fog tudni az új DirectX ;] ).

    (#46313) lnk: Ez már régen így működik, hogy csak azzal a verzióval lehet lejátszani, amivel fel lett véve, mert nem videót vesz fel, hanem mozgásokat, lövéseket. stb. Ha változik a kliensben a térkép akkor már simán lehet, hogy a levegőben mennének a tankok a visszajátszásban. Úgy tudom, a lejátszáshoz ráadásul kell net is, mert a találatokat és a spotot továbbra is a szerver számolja ki és csak azt követően jelenik meg a monitorodon. Régebben eléggé meglepődtem, mikor próbáltam lejátszani egy pár napos videómat és már nem volt rá képes, mert verzióváltás volt közben.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák