Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rolio1

    tag

    válasz Assimilator #39104 üzenetére

    Ezt a véleményt már több helyen is olvastam, és ilyenkor az érezze rosszul magát, aki viszont utánaolvas és akar jól játszani? Meg az aki kiseggeli az ajándék prém tankot?
    Amikor én 2011-ben elkezdtem, még csak egy fórum volt, ahol lehetett bármit is olvasni a játékról, mindent magadnak kellett kitapasztalni, aki most kezdi, és egy kicsit is érdekli, az oktatóvideótól kezdve visszajátszásokon át ezer helyen tájékozódhat, ha ezt nem teszi, akkor hülye.
    De ha azért nem teszi, mert annyira nem érdekli a játék, hogy mellé tanuljon valamit is róla, attól még nem kéne leszólni azt, aki viszont szeretné jobban elsajátítani.
    De tleg ne érezze senki bántásnak, csak a szorgalmas ügyesebb játékost ne szóljuk már le...

    (#39105) joergie: Én nem szólom le őket, és akiket én láttam nem kajáltak, mocorogtak, osonkodtak. És nem okozott nekik gondot a 3-4 tank hátrány sem. Kedvencem volt mikor facehug közben egy 150m-re lévő másik tankot is kiszedett, mert azzal megmentette a szakasztársa seggét(tnap este).
    Én is igyekszem ilyen módon összpontosítani, meglátni a lehetőségeket, ha ez jobban menne én is lazábban tudnék játszani. Szerintem akinek jól megy, az felszabadultabban tud harcolni(nem a banzaiii felkiáltással rohanó KV1-S-ekre gondolok)és ha nem görcsöl, jobban teljesít.
    Ehhez viszont mellé kell "tanulni" egy kicsit.
    Szerintem

    [ Szerkesztve ]

  • Bingisz

    addikt

    válasz Assimilator #39104 üzenetére

    Nem kell éjjel nappal frontpáncél adatokat nézni. Az meg, hogy nem akar gondolkozni, hát én szeretem használni az eszem, úgyhogy nem nagyon értem mit is akarsz ezzel. Viszont azt se tudom, hogy mit élvez abban, hogy semmit se csinál a csatában.

    "IS6 küldire veri..." itt átment agyatlan fröcsögésbe a hsz. szóval nem válaszolok rá semmit.

    Amúgy mostanában elég gyakran nem megy az xvm, de egyre biztosabban meg tudom mondani anélkül is egy játékosról, hogy tomato-e.

    Szerk.: Édesapám kéthavonta játszik néha kikapcsolódásként és mégis van neki több, mint 1000 WN7-je. Pedig ő aztán nem nézett utána semminek, mert csak játszik. De mégse paradicsom. Ezért nincs jó véleményem a paradicsom játékosokról.

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • diegho

    nagyúr

    válasz Assimilator #39104 üzenetére

    Minden csatában akkor lépek be, amikor villog a tálcán a wot. Ekkor jellemzően pár másodperc van, ennyi idő alatt döntöm el, hogy mit fogok csinálni, mert közben netezek, eszek, wc-re megyek, iszok, beszélgetek a párommal, elmegyek megnézem a gyereket stb.
    Az a baj, hogy ti tényleg nem tudjátok elképzelni, hogy mennyire komolytalanul játszanak a lilák - legalábbis én biztosan - annyira lazán és természetesen veszem tudomásul, hogy a többi semmit nem fog érni és rögtön módosítom is a stratégiámat, vagyis alkalmazkodok. Mert ez az egész erről szól.
    Nem kell weakspotokat bújni, hiszen 1 óra alatt az összeset meg lehet tanulni tier7-től felfelé.

    Nem szoktam az is6 küldetésre verni, de ezek szerint neked nem sikerült megszerezni? How terrible!

    érdemes megnézni ezt a replay-t aki szerint én a játékban, vagy akár a fórumon idegeskedek stb, az kicsit gondolkozzon el, hogy ő mit csinált volna itt? Én le se szartam, nem érdekeltek, simán sajnálom őket, hogy ennyire buták. Ennyire lazán kell játszani ahhoz, hogy ez a játék szórakozás legyen és én ezt teszem. Sokszor itt szidnak a fórumban én meg közben játszok. Van, hogy tudom fél percig nem lesz akció a játékban alt+tab, elolvasom a fórumot, röhögök egyet és megyek megnyerem a csatát. Nem parázok rá semmire, nem görcsölök, teljesen természetesen, lazán csinálom amit kell.

Új hozzászólás Aktív témák