Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Macka #3636 üzenetére

    Igen, de szubjektív megítélésem szerint sokkal több olyan tier8-as csata van, ahol sok (3 vagy több arty van). Gondolom a játékos kevesebb, tehát végülis logikus. Nem tudom, hogy van-e ilyen statisztika valahol, hogy milyen az átlagos tank típus eloszlás, de érdekes lenne.

    Én csak azt kérdőjelezem meg, hogy az artyknak ilyenformán mi a szerepük. Mert ok, hogy ne tudjanak a tankok egy helyben állni sokáig és néha tényleg hasznos, ha nagyon elakadunk valahol, akkor az arty kiszedi a fedezék mögül az ellent és mehetünk tovább, de van már legalább 100 tier 8-as csatám és rohadtul nem tetszik, hogy a vezető halálok az arty agyonlő. Ráadásul itt már nagyon drága a tank javítása, prém nélkül meg a mostani akció nélkül biztos nettó bukás lenne, tehát vagy farmolok, ami unalmas, vagy fizetek, de csak akkor fizetek, ha van játékélmény.

    Ahogy figyelem, a zöld, kék meg lila xvm-es játékosokat, tier9,10 tankokban ugyanúgy kiszednek az artyk, tehát nem én vagyok a noob egymagam, hanem a csaták karakterisztikája ilyen a magas tier-ben. Elég megnézni, hogy mennyi frag-ja van tier8-as csatákban az arty-nak általában. Nem egy-egy konkrét csatáról beszélek, mert láttam már tier7-ben is 8 frag-ot, de átlagban hogyan néz ki és mennyi a beleszólásuk a végeredménybe.

    Ahogy olvasom a külföldi fórumokat, sokan panaszkodnak erre. A WG állítólag egyszer írta, hogy esélyt kell adni az arty-s játékosoknak is, mert belőlük is sok van, hát nem tudom, hogy érdemes-e ebbe az irányba elmenniük. Állítólag majd prémmel ki lehet választani a térképet meg az artyk számát korlátozni, ami mondjuk már lehet egy jó megoldás, de még csak tervezgetik ezt.

Új hozzászólás Aktív témák