Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz Szepi1979 #28523 üzenetére

    Minek kell belelőni? Ellőtte magát és kész. Ha folytatja, akkor lelövitek és reportoljátok. Minek kell egyet visszalőni? A siemkáknak meg aztán írhatod angolul :D A magyar játékosok sem értik mit akarsz egyébként...

  • Zolee_70

    senior tag

    válasz Szepi1979 #28523 üzenetére

    Hivatalosan: mindhárman, mert egymást lövitek. Ilyenkor hagyni kell a pitsába a bunkót, utána meg elküldeni a replayt a WG-nek, Valószínűleg kap 1-2 nap bant, de erről te nem fogsz értesülni.

    Nem hivatalosan: addig kell lőni, míg él a buzija.

    >> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

  • Angel1981

    veterán

    válasz Szepi1979 #28523 üzenetére

    "Nyertünk, sokat kerestem mert tier7-eket szedtem ki de rossz szájízzel fejeztem be a játékot."

    Teljesen meg tudom érteni, ez egy k*cs*g!
    Az internet anonim, és szinte következmények nélküli világában nagyon elszaporodtak ezek a trollok!

    Hasonlóan jártunk öcsémmel a hétvégén; csata kezdetekor egy ici-picit összeütközött az illetővel (nem volt sérülés), majd nem leszorítva megelőzi, erre az szó nélkül a farába lőtt.
    Öcsém felfortyant, de sikerül megnyugtatnom azzal, hogy valami haszna csak lesz a csapatunkban, talán spottol és sebez egy keveset. Így is lett, és az ellen elvégezte helyettünk a munkát! :P
    (Egyébként jó csata, és sima győzelem volt).

    Persze vannak olyan esetek is, amikor muszáj lépni, ez is aznap történt, ironikusan ugyanazon a térképen (Sacred valley).
    Elfoglalom egy azonos tierű fazonnal a pozíciót, bőven jut hely mindkettőnknek, és jól rálátunk a terepre.
    Feltűnik az első ellen, én eltalálom, sebzem, ő nem. Ugyanez még 2x, kilövöm az ellent.
    Maradok sniper nézetben, egyszer csak feltűnik, hogy valaki bökdös. Ő volt az, előre-hátra, előre-hátra.
    Hátratolattam, gondoltam talán csak el akar menni a bunkója, de nem, rámfordul, és ugyanúgy előre-hátra, előre-hátra. Beírom, WTF? - semmi reakció.
    Megint helyet váltok, ugyanaz, illetve akkor már egyértelműen ki akart tolni a fedezékből, és pajzsként használni. Ekkor telt be a pohár, kértem öcsémet, hogy nyírjuk ki, mert EZT aztán tényleg muszáj!
    Így is történt, kicsit meglepően nem is írt be semmit.

    Mégis a harmadik eseten húztam fel magam leginkább, amikor az ellen folyamatosan 2-3 killel vezetett, az egyik közülük meg percenként beírt egy ":)" hogy mindenki lássa, a legvégén 15:10-es végnél meg "GG :)".
    Mit nem adnék, ha a 6 éves küzdősportos múltammal, és a felesleg nélküli 90 kilómmal ott állhatnék ilyenkor mögötte - persze a valóságban!

    "Ez a játék volt a legrövidebb játékom, 13.5 másodperc. Annyi alatt tölt be a kv1s..."
    És tényleg! Ez milyen durva már így leírva!
    Egyébként nem jól tudom, hogy ha valaki kezdőkörön belüli csapattársat lő ki, az azonnali bant kap?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák