Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K6000

    tag

    válasz nyunyu #22540 üzenetére

    T1 heavy tankal meglett a tank ász, nem is olyan katasztrófa a statom vele, de mint mondtam azt a tankot a remek ágyú (jó átütés/sebzés, remek töltési idő) adja el. Ez a pont ami szerethetővé teszi, és kompenzálja a hátrányait. Ahogyan a többi T5 heavy tanknak is van valami ami kompenzál amitől szerethető, sajnos a Churchill I tanknak még nem találtam meg mi lenne az, és úgy gondolom hogy nincs is neki ezért tartom én a legrosszabb tier 5 heavy tanknak.

    A kedvenc tier 5 TD a stug III (szerintem a játékosok nagy részének az) a rajta lévő ágyú egy sebész szikéjével vetekszik. A SU-85 nagyon támaszkodik a csapatra második vonalban kell követni a fő haderőt, álcafestés + álca képesség mindenképpen kell. Ezzel a tankkal értem el a legnagyobb sikeremet 2170 HP-s sebzést osztottam ki, ami a tankom életerejének több mint a hatszorosa :Y

    ASUS PSCH-L 3.2GHz HT Intel. 4db Corsair 1GB ECC DDR ram 400MHz dual channel, SCSI U320 Seagate 73GB 16mb 15000rpm 2db (raid 1) + 2x WD160 RE (sata raid 0) + HP SCSI Dat72

Új hozzászólás Aktív témák