Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Szibilla #223940 üzenetére

    Az arty helyzet valóban jobb és a parancsnoki skill is hasznos ellenük hellyel-közzel. Még mindig szokom :) hogy azonnal kell reagálni, mert a skuló már úton van. Ha egy helyben vagyok, akkor ugye szituációtól függően előre vagy hátra menni, ha nem lehet, akkor beforogni, hogy ne üsse át az oldalamat. Ha viszont mozgásban vagyok, akkor satufék azonnal, ugyanis az arták előre céloznak. Kis tierben, ha mindenkin lenne arta skill, akkor ez bishop-fv meg a lefh arták teljesen használhatatlanok lennének, annyira könnyű lenne kitérni előlük, lassan ér oda a skuló.
    Ettől még van, hogy átkozom az artát, de szerencsére már nem annyira népszerűek, nem lehet velük olyan könnyen pusztítani és emiatt ritkán van 3-3 artás csata.
    A lengyel nehezek szerintem jók, a 6, inkább 7-es szinttől. Alatta borzalmasak, de utána megjavulnak. Az 50tp meg ezzel a nagy ágyúval kellemes, de mára befejeztem, majd talán holnap jobban kipróbálom vele. Már most is 1 csata után úgy látom, hogy megtartós tank lesz az 50tp.
    Mondjuk a ToT már csak ilyen, ha 1-2 tank van, akkor nem biztos, hogy betalál neked. 3-nal nagyobb az esély.

  • Rogan99

    tag

    válasz Szibilla #223940 üzenetére

    Még az ebr-eket kéne nerfelni és kezdene vállalható formát ölteni a játék. Amikor 2+ ebr van csapatonként akkor átmegy bohózatba az egész csata.

    Mondjuk számomra továbbra is a nevetséges szórás a legnagyobb frusztráció tárgya.
    0.3+ szórással teljesen random mit talál el az ember. 200 m fölött még az alsó lemez eltalálása is szerencse kérdése. Nem hogy weak spotra lövöldözés.
    Sajnos ezen nem hiszem h változtatni fognak.

    Pont emiatt töröltem le 2x-ra 2 napja a játékot :D

Új hozzászólás Aktív témák