Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Viktoár #222045 üzenetére

    Ha megnézed a T28 proto top ágyúja ugyanez. Talán még a típusszáma is ugyanez. Annak valami 8s a töltésideje. Nálam a T34-nek 12,6. De én még a töltésidővel is ellennék, ha eltalálná az a szar, amit céloztam. A 122TM-nek is iszonyatos töltésideje van. Nálam hasonló feltételekkel, mint a T34-nél, a kínainak 14s feletti a töltésideje. Egy horror. Viszont az legalább eltalálja a célpontot és nem is kell vele órákig célozni. 1700 felett van vele az átlagsebzésem. A T34-gyel meg az elmúlt egy hétben szerintem 1200 körül (egy nap kivételével, amikor valami csoda folytán mentem egy 10 meccses szériát 1900 felettivel és akkor lett meg a 2. gm is).

    Tegnap amúgy nekem is volt egy kurvaanyázós stb1 a csapatomban. Miután meghalt folyamatosan üvöltve szidott engem meg egy t44-et. Egy-két pillantás után láttam mit művel, szóval ment a banlistre. A vicces az volt, hogy a végén T34-gyel top xp-m lett a csapatban 2200 feletti sebzéssel (t10-es meccsen). :D Természetesen vesztettünk. Gondolom neki nincs meg a tank, és nem tudta, hogy nem azért tűnök el 12-13mp-re, hogy szivassam, hanem mert ilyen vacak a töltésidőm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák