Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz krisz74 #21275 üzenetére

    Ha ez segít a döntésben, ez egy átlagosnál jobb kör volt a JT8.8-al, de semmiképpen nem kiemelkedő, 13 betalált lövés, 2600dmg, 3 kill és nettó 72k kredit, de gyakorlatilag annyi történt csak, hogy beálltam vele J0-ba a kis sziklához védeni és akik jöttek szemből, azokra lőttem, ők meg rám, de nem tudtak kilőni. Ha sikerül az alját jól rejteni, akkor a teteje már elég erős, sok lövést megfog. Szerencsére a csapat fogta a bal oldalt, ezért az oldalamat most nem tudták lőni, akkor azért keservesebb lett volna ott a helyzet. Sima lövöldözés volt, még mozdulnom is csak minimálisat kellett vele az egész csata alatt. Mondjuk én ezért nem szeretem a JT8.8-t túlságosan, túl statikus vele a játék, de a kreditet termeli rendesen, panasz rá nem lehet. Mondjuk nekem már közel 400 csatám van vele, úgyhogy eleinte amíg megtanulod használni ennél jóval kevesebbre számíts, ha emellett döntesz.

    Győzelem!
    Csata: Sand River 2013.09.11. 15:17:16
    Jármű: 8,8 cm Pak. 43 Jagdtiger
    Szerzett tapasztalat: 3 318 (x2 minden nap az első csatáért)
    Szerzett kredit: 83 425

    (betalált lövésenként kb 6k kredit)

    (#21295) Kelvin - volt 3001h-d szerintem és kaptad az új német medet is fullos legénységgel, garázshellyel együtt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák