Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsicsuvi

    tag

    válasz kchryss #195521 üzenetére

    Emlékeim szerint amikor a stronghold bejött akkor az OI, T-54ltwt és a Ru-251 még nem létezett, de a hosszú évek lehet az én memóriám is megkoptatták. Régen volt már.

    Valószínűleg így van, nekem sem tiszta már :)

    A klános élet aranykora a berlini trio érkezése körül volt. Akkoriban volt alternatíva, hogy prém tankokkal minimálisan gyengébb eredménnyel jó sok kreditet farmolj vagy nem prém tankokkal kompetitív legyél. CW-re prém/reward tank nem fért be akkoriban sok. 8-asban 1 sem, 10-esben a 907, de az is ki volt egyensúlyozva azzal, hogy minden lövésre ammo rack-et kapott.

    Jaja, és ez így volt jól. Illetve a 907 csak reward tank volt, így azért azt nem nevezném pay to win-nek.

    Érdekes lenne ha kitiltanák a prém/reward tankokat bizonyos játékmódokból. Szerintem jót tenne az adott játékmódnak, viszont nem lenne igazságos azokkal szemben akik pont azért vették meg az adott tankot, hogy ott használják.

    Rankedet szerintem mindenképpen így kellene tolni. Nekem már nincs időm klánozni, nem is nagyon vannak 10-es cw reward tankjaim, és amennyit játszom, a 279e sem lesz még meg legalább 1-2 évig. Szerintem egyáltalán nem fair, hogy egy tök más játékmódban szerzett, nekem elérhetetlen tankok ellen kell küzdenem a gyengébb tech tree tankokkal. Az előző szezont skippeltem, de előtte a 3. szezonban division 1 közepéig jutottam a második hét végére, ott lett elegem abból, hogy az ellenfél tankjainak legalább háromnegyede T95/Chieftain vagy Obj 279e, néha megspékelve egy kis Obj 907-tel. Nem is az a bajom velük hogy lényegesen erősebbek lennének, hanem az, hogy (legalábbis a T95/Chieftain és az Obj 907) számomra teljesen elérhetetlenek. Még ha legalább a bond shopban ott lennének...

Új hozzászólás Aktív témák