Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Dobi 562 #193459 üzenetére

    Mit neked arty fókusz... :D :P

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • BloodRay

    veterán

    válasz Dobi 562 #193459 üzenetére

    Nem semmi, gratula! Ráadásul full 10-es csatában. :R
    Nekem is örök kedvenc marad az E50M.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • kchryss

    addikt

    válasz Dobi 562 #193459 üzenetére

    "E50M weak tank!" ;]

    (#193448) h1mpi
    Én is így vagyok vele mint te. Gyakorlatilag zéró ingert vált ki belőlem, hogy golddal lőnek be vagy gold nélkül.
    Abba egyébként érdemes belegondolni mennyit változott a játék gazdasági rendszere az évek során. Én évekig teljesen free2play játszottam, semmit nem költöttem a játékra és a mai napig vásárolt prém fiók nélkül játszom, szóval jól tudom érzékelni a különbséget a játék régi és a mostani rendszere között. Amikor én kezdtem akkor még alig volt pár 8-as prémium tank. A WZ-111 volt az első 8-as prémem amit maratonnal szereztem. Akkoriban még úgy volt, hogy a prém tank elsődlegesen kredit farmolásra volt használva és rosszabbak voltak a fejlesztési fában lévő normális társaiktól. Annak a rendszernek is megvoltak az előnyei, több csatát kellett alacsonyabb szinten játszani, lassabban lehetett haladni, ha farmolni akartál akkor alap lőszerrel kellett játszanod és jól meg kellett tanulnod a gyenge pontokat. Én gyakorlatilag a WZ-111-gyel tanultam meg igazán játszani mivel egyetlen prém tankként azt kellett nyüstölnöm orrvérzésig a 175mm-es átütésével. Aztán megjelentek a klános bónuszok és az első olyan prém tankok amik jobbak vagy ugyanolyan jól voltak mint normál társaik, például cromwell b. Akkoriban a kreditem nagy részét osztagban farmoltam, alap fiókkal sima cromwellel csináltam és így is összejött pár óra alatt pár millió kredit, jó hangulatú társaságban gyors kis csatákban. Aztán egyre több prém tank jött, egyre több maraton is, egyre jobb tankokkal. Aztán kezdetben évente egy, majd az utóbbi időben évente két event amikor +50% kredit van hetekig. Aztán jött a frontline.
    A gazdasági rendszer gyakorlatilag teljesen felborult. Megváltozott a prém tankok szerepe. Manapság már nem elsődleges, hogy random csatákban kreditet farmoljunk velük, mert vannak sokkal nyereségesebb játékmódok kredit szerzésére. Én például már nem is emlékszem mikor játszottam normál csatában utoljára prém tankkal a kredit farmolása miatt. A prém tankkal való normál játéknak más okai lettek:
    1) szeretem a tankot ezért játszom vele, a fun faktor miatt
    2) legénységet húzok
    3) küldetést csinálok ami fekszik az adott tanknak
    4) op prém tankkal a győzelmi arányom növelem és molesztálom a gyengébb tankokat
    5) gunmarkot húzok
    6) én nem szoktam, de vannak akik statpadderkednek és a wn8-at húzzák valamelyik prém tankkal

    Ráadásul régebben évente összeadva kb 1 hónap prémet kaptunk ajándékba, míg manapság évente 3 hónap összejön szerintem. A sok szorzóval és eventtel az xp és kredit is ömlik.
    Vásárolt prém fiók nélkül is dugig vagyok kredittel. Innentől pedig sokadlagos szempont, hogy az amúgy sem farmolás céljából futtatott prém tankjaimban milyen lőszert használok.

Új hozzászólás Aktív témák