Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz Bobyjack #190897 üzenetére

    Várható volt, hogy könnyítenek. Kíváncsi leszek milyen lesz. Az előző évi rendszer nekem sokkal jobban bejött. Ott érezni lehetett a különbséget ahogy haladtál felfelé a létrán. Több volt a hasonló tudású játékos szinteken belül, érezni lehetett hogyan nehezedik és hogyan változik a meta ahogy haladtál felfelé. Az idei szezon első etapjában ez az új rendszer már majdnem olyan volt mint ha randomban játszanál. Korábban szinte csak azonos szinten lévő játékosokat rakott egy csatába, az előzőben viszont már összedobált mindenkit mindenkivel csak arra volt figyelve, hogy a két oldalon mindenkinek legyen azonos szintű párja. Ezzel pont azt vették ki a rendszerből ami jó volt benne vagyis hogy miután feljutottál a szintednek megfelelő létrafokra nagyrészt olyan csatákban játszhattál ahol általában nem volt se piros se nagyon lila játékos.

    Ezt egyébként nem nagyon tudom hova tenni a hivatalos cikkből: "For example, FV 4005 often played as a heavy assault tank, gaining role experience for blocking damage."
    Tovább javították a szerepkörért járó xp-t és példaként azt hozzák, hogy a kukáskocsival túl sok xp-t farmoltak úgy, hogy lövéseket pattintottak vele. A kukáskocsival, lövéseket blokkolni ...

    Tervek szerint most minél gyorsabban végig akarok szaladni az egészen. Kéne a 6 token, hogy a harmadik etapban ne kelljen már sokat játszanom a tankért. Összegyűlt 30 millió kreditem ami eddig egyéni rekord, szóval azon nem fog múlni, bár nekem az előző ranked szezonok sem voltak nagyon mínuszosak kreditileg.

Új hozzászólás Aktív témák