Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jokerdapro

    senior tag

    válasz wwenigma #184977 üzenetére

    Áhh lejárt a szerkesztès... Kérlek írd meg mire gondolsz parasztvakítás alatt. :) Amit én fentebb írtam talán reggel láttam, és írtam is hogy lehet félre olvastam.

    Szerk: [video update] erre gondolsz, hogy ez csak púder?

    [ Szerkesztve ]

  • Atti777

    senior tag

    válasz wwenigma #184977 üzenetére

    Itt jobban kifejti hogy mire gondol, mi lehet a hiba oka.
    Egyébként tényleg érdekes kérdés, hogy egy ilyen mod miért okozhat ilyen problémát, de az sokkal érdekesebb hogy hogyan képes rá.
    Azt meg nem jelenteném ki csuklóból, hogy ez csak parasztvakítás, a WG programozóitól láttunk már csodákat, pl. az össze-vissza (nem) működő chatet, vagy a játékosok által befolyásolható, elvileg teljesen szerver oldali MM-et, pont ezért változtatták meg a queue képernyőt, már nem mutat tiert, csak tanktípust.

    Azt meg abszolut nem látom hogy mi lenne a sumákolásból Skill haszna, eléggé híres enélkül is, a WG meg nem különösebben érdekli (amikor kérdezték, hogy miért nem játszik a teszt szerveren, azt mondta, hogy mivel a WG nagy ívben tesz a véleményére, így ő meg nem tölti feleslegesen az idejét)

    Путин, иди нахуй!

  • kchryss

    addikt

    válasz wwenigma #184977 üzenetére

    Hehe most olvasom csak hogy a moe mod-ra fogták a lag-ot. :)
    Nekem megvan ennek a mod-nak a forráskódja több verzióra visszamenőleg mivel a szerző kb fél éve folyamatosan feltette a forráskódot is amiből fordítva lett és meg lementettem mert fel akartam használni a moe-ről szóló oktató írásomhoz.

    Azt fontos megjegyezni, hogy nem valódi lag-ról volt szó, a tank irányításán semmi lag nem érződött náluk. Csak a lövésre volt hatással.
    Elméleti síkon ha a bal klikk után számol valamit a mod az késleltetheti a szerver felé elküldött tüzelés utasítást ami jelentkezhet input lag-ként. Hogy van-e ilyen a forráskódban azt most nem fogom megnézni, mert nem érek rá. Mondjuk összevethetném az új és a régi verzió forráskódját és akkor kiderülne, hogy mit írtak át benne, mert az átírt részben kell lennie annak ami elvileg okozta ezt a jelenséget, de most erre is lusta vagyok. :D

    Sőt az igazi teszt az lenne ha a régi forráskódot átírnám, hogy skill4ltu helyett chrysSsmyth legyen benne, ezt felraknátok és megnéznénk hogy gyakorlóban lag-olnátok-e ha ellenem vagytok. ;]

    (#185011) @Imilenni:
    Nekem egyelőre fogalmam sincs mi az igazság, de te amúgy értesz ehhez a témához, hogy így csípőből elutasítod ezt a magyarázatot? Vagy csak ennyire fáj, hogy lehet, hogy van rá esély, hogy mégsem csal a wg? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák