Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitLee

    őstag

    válasz Pakmara #180843 üzenetére

    Nem volt ám ennyire gáz, most valami késleltetési gondok vannak az első nap olyan 1-1,5 sec vagy több is volt néha, miközben a ping 40ms alatti.
    A láthatósági rendszer akkoriban más volt, a távoli tankok és a minimap is gyakrabban volt frissítve, nem "araszoltak mint a kukac", azaz nem volt olyan érzésed mintha a távoli tankok darabosan mozognának.

    Pl: a Karelia map két bázisa között nem tudom mekkora a táv, de egy spoter féltávig előre szaladt és úgy lövöldöztük az ellent ha emlékeim nem csalnak StuG-al valami 700 méterről csipegetem KV-kat.
    Ezt később drasztikusan megnyesték a szerverek túlterhelésére hivatkozva.

    Artyból sem volt mindig 6-6 oldalanként, de az tény, hogy a rendszerben a lehetőség megvolt és ebből kifolyólag előfordult.
    Ezt muszáj volt orvosolniuk mert ha erre ráhívtak valami eventet ami az arty-knak kedvez akkor kiborult a bili.
    Akkoriban még volt rendes "counter arty" nem volt lekorlátozva a láthatósági szög ahonnan a lövedék csíkja látszódott.
    Így a gyakori volt, hogy a jó artysta elsőnek az ellen tüzérséget kapta ki.

    A lövegek pontosabbak voltak a szóráskörön belül, ezt is később módosították, hogy nagyobb legyen a szórás.

    Sokkal gyakoribbak voltak a face to face párbajok a nagy vasaknál csak úgy csikorogtak egymáson ahogy a gyenge pontokat próbálták elrejteni vagy épp belőni egymáson.
    pl: a classic-on csak 15 csatát mentem, de a Ferdinandon már van egy Steel Wall.

    Régen nem volt minden jobb, de volt pár dolog ami jobb volt.

Új hozzászólás Aktív témák