Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    őstag

    válasz Puculo #165441 üzenetére

    Talan egyszer mentem vele frontlineban, nem sokat jatszottam vele randomban sem, de kb ugy kell hasznalni, mint egy T32-ot, szal nem ereztem ilyen gondokat vele, illetve, pontosabban fogalmazva, nem emlekszem, hogy ereztem volna ilyet. Majd megyek vele, csak hogy legyen friss emlek is...

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • ollie

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Puculo #165441 üzenetére

    A Patriot támogató heavy, hacsak nem vagy top tier, de ez ugye ritkán van. Félig medként kell vele játszani, a páncélja rosszabb, mint a T32-é, bár tornya nem sokkal marad el. A parancsnoki kupolát könnyebben lehet belőni (bár még így sem olyan egyszerű), mint a T32-nél. Ki kell használni a tornyát és a heavyhez képest jó mozgékonyságát. Ha lehet mindig el kell rejteni a testét. Érdemes végignézni replayeket, ahol belőttek téged, mert lehet, hogy már kilátszott a tank teste, csak te nem vetted észre. Közelharcban meg kell gondolni, hogy hogyan játszol, mert ha magas az ellenfél, akkor simán belövi felülről a testét. Olyankor meg kell próbálni medként harcolni ellene. Szerintem az egyik legjobb prémium tank jelenleg, valszeg még csak nem éreztél rá.

    Ja igen, Frontline-ban az egyik legjobb tank, mert óriási a térkép, szinte bárhol lehet hulldown-ban játszani, sőt, az elején védőként szinte bárhova be tudsz állni olyan védekező pozícióba, hogy csak arty, bombázás szed ki, vagy nem egyszer elhullanak mellőlem a csapattagok, és akkor bekerít az ellenfél. Tier8-ak meg még golddal sem igen lövik be a tornyodat (1-2 kivétel van, a Scorpion G meg az S1), sőt némelyiknek még a teste is gondot okoz alap lőszerrel, ha nem tudsz hulldownban lenni, de beforgatod egy kicsit (T32, T-44, melyekből sok van frontline-ban).

    [ Szerkesztve ]

    ***

Új hozzászólás Aktív témák