Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz ollie #164627 üzenetére

    Meta szempontjából amúgy érdemes megnézni a legutóbbi fame vs kopm2 összecsapást. Az eu és a ru szerver legerősebb klánja csapott össze. Az első ilyen eseményt az eu szerver top klánja a fame nyerte még januárban, áprilisban volt a visszavágó amit az oroszok nyertek.
    Itt van Dakillzor streamje az eseményről, ő volt a fame-nél a field commander most is: [FAME] [ENG] EU vs RU showmatch

    A legtöbbet használt tank egyértelműen az obj268v4 volt. Volt olyan amikor mindkét csapatban 8-8 volt belőle, de általában minimum 5-öt vittek belőle minden pályára.

    A második legtöbbet használt tank a wz-111-5a volt. A harmadik a 907. A legtöbb pályán ez a 3 tank alkotta a csapat nagy részét. Városi pályákon előtérbe került a type5, ott abból volt a legtöbb.
    430u nem volt sok, az elején vittek néhányat a 907-tel, de a végére már csak a 907-et vitték. Badgert szerintem nem vittek sehova. Persze ennek lehet az is az oka, hogy a v4-et vitték helyette, de szerintem ha nem létezne a v4 akkor sem vittek volna badger-eket, mert lassúak.
    Azt is látni hogy a régi megszokott med meta teljesen eltűnőben van. És itt látni mennyire op lett a v4, mert sokszor med-ként med-ek helyett is használják őket. Ezért írtam, hogy a legnagyobb gond ezzel a tankkal a sebessége.

Új hozzászólás Aktív témák