Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz kchryss #150661 üzenetére

    Azt aláírom, sokat számít, hogy milyen tankosztályból mennyi van milyen mapon, és tényleg előfordult (szerintem a "rengetegszer" azért erős költői túlzás), hogy ezek döntöttek el egy meccset. Ugyanakkor továbbra is áll a fenti kérdésem - csökkent azon csaták száma, ahol nagyarányú győzelem (illetve vereség) lett a vége? Mert ha a rossz leosztás miatt csökkent (és nem jött be olyan tényező, ami miatt növekedett volna a nagyarányú győzelmek/vereségek száma, márpedig ilyesmiről én nem tudok), akkor csökkennie kellett összességében is ennek a számnak. Csökkent?
    Szerintem sokkal többet számít a játékosok tudása, mint a tankok elosztása.

    "skill4ltu" véleménye mögött komolyabb tudás áll, mint az enyém, éppen ezért nem is a felvetését kérdőjelezném meg, hanem arra lennék kíváncsi, mi az a "csomó probléma", amit ezzel oldana meg? Mert lehet, hogy lenne olyan aprólékos megoldás (tank-balansz, a legrosszabbak és a legjobbak rétegének szétválasztása stb.), ami elérné ugyanezt a célt, és közben nem menne más szempontok rovására (változatos MM, vagy az általatok is említett MM-miatti "szorult helyzetek", amiket azért skillel több esetben meg lehet oldani).

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz kchryss #150661 üzenetére

    Hiába tesz mondjuk egyik oldalra egy Super Conquerort a másikra egy E5-öt, az E5 elvérzik fél perc alatt, a másik meg vígan elvan. Én azt tartom igazságtalannak, hogy kihoznak ilyen op tankokat, a régiek meg semmit nem érnek... fejlessz, fejlessz, fejlessz

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • robogo81

    aktív tag

    válasz kchryss #150661 üzenetére

    Sosem értettem hogy milyen módon alkot az MM,írnak ilyen-olyan elméleteket,leírásokat,de érdekesen képes összerakni,elég egy pillanatra ránézni a csatabetöltés közben a képernyőre,főleg ha megy az xvm.
    Elméletileg a sok (tíz)ezer emberke közül elég lenne,ha csak annyit nézne hogy milyen a tank felszerelése meg a skillezése,és ezeknek mindre lenne egy értéke külön,meg a lejátszott csatatszámnak is,meg a saját személyes értékelést is hozzászámolná(az azért párezer csata után igaz változik,de sok tizezer csatásnak is lehet alacsony értékelése,ezért talán vehető használhatónak is),talán találna majdnem azonos értékű játékos+tank kombót,amit összeengedhet hozzá hasonló ellen.Nem stok E75 ödönkét 75 legényekkel,a fullos 132% sokskilles ,100+csatás próval,ugy hogy mindkettőt topnak teszi be(tudom elég sarkított leírás,de hasonló előfordulhat).
    Utána csak ugyanolyan tankpárokkal feltölti a 30 létszámot, az aktuális tier leosztás szerint.
    Egy tesztszerót nyomathatnának csak ilyen leosztással pár napig.

    Persze a 25% RNJesus még simán belédrughat.

    redmi note 8 . psn:robert_warior

Új hozzászólás Aktív témák