Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz jagada #133094 üzenetére

    A jutalmazás sajnos nem mindig áll arányban a teljesítménnyel... :(

    Tegnap 11-7 állásnál tartottunk, az ellenfél javára, Monastery map, arty csemege (persze volt is 3 arty, egyik egy Grille...). Ebből 12-9 lett (kilőttem 2 low hp-s támadót, cserébe elvesztettük az utolsó tankunkat).

    A végjátékra így hárman maradtunk: egy rommá lőtt 25 hp-s Ikv 103 vadász, egy StugIV háromnegyed hp-val és jómagam, miután megcsapott a Grille, 143 hp-val... Ellenünk egy M4 (egész meccsen nem láttuk, aztán átment foglalni, igazi hős, sokat segített a csapatának...szerencsére... :D ), egy AT2 (56 hp, de elég beteg páncél és tűzgyorsaság ugye...), egy T67 (szintén low hp, de jó látótáv és csőlehajlás+sebesség), egy M5 Stuart (low hp) és 2 arty (SU26 és Birch Gun, full hp)... 3 vs 6, kétszeres túlerő, páncél nélküli, torony nélküli low hp-s vadászokkal...

    Mégis lehoztuk a meccset innen, csak az M4 maradt életben, én befoglaltam. De mivel alig sebeztem, mert már csak low hp jutott, így az alsó harmadban voltam és nem kaptam kiemelkedő xp-t sem. Holott én mentem be a 123 hp-val keresni az AT2-t, a Stuartot, közben lőttek az artyk, szóval volt esemény bőven...

    Arra is lehetne megoldás, hogy mikor a fél csapat nullás, te meg magasan a top sebző/top xp gyűjtő vagy a vesztes csapatban, akkor adjon már rendes jutalmat!! Elég büntetés a retardált csapat+vereség, legalább érje már meg, hogy odateszem magam, pedig semmi esélyem nincs győzni egyedül 15 ellen...

    Az első 1-2, esetleg 3 player, aki a többieknél kiemelkedően sokkal jobban teljesített a vesztes csapatban, igazán megkaphatná a győztes csata összegeit, vagy legalább 90%-át. Akkor mindjárt nem lenne ennyire idegesítő a folyamatos "szobanövény-áradat", hiszen aki jól tolja, az ilyenkor is jól tolja és nem keletkezne hátránya csak azért, mert épp szívatja a játék...

    De hát ez túl szép lenne... :(((

  • xAttilax

    őstag

    válasz jagada #133094 üzenetére

    "A nyerés a szűk keresztmetszet" persze, hogy az de, ha nem vagy jó játékos nem leszel benne a top 3-ban. Ha jó vagy akkor kb a top 3 nagyon gyakori és a win is az mert sokkal sebzel a csapatnak kevesebbet kell...stb de ezt a részt azért te is ismered. Szóval ha szerencse lenne kb u.a esélye lenne a gyenge játékosnak mint a jónak, DE a top 3 miatt itt nagyon nem így van. Ezért mondtam, hogy ez már nem a "szerencse" küldik része.

    2-es szakaszba csináltuk meg :) este leszek, gyere majd megcsináljuk neked is.

    [ Szerkesztve ]

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák