Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz vhw #116543 üzenetére

    És akkor még a realitástól teljesen elrugaszkodott, pontosságnak csúfolt valamiről ne is beszéljünk. Mert bármilyen rakás szeméttel együtt lehet élni, ha a tank oda lő, ahova céloz az ember. De ez az egyszerű, lövöldözős játékban alap dolog se megy nekik!!! És látványosan kanyarodik el a lövedék, vagy éppen csapódik a földbe, esetleg tűnik el a semmibe. Mindezt 400-500 méteres pályákon, általános esetben 150-300 métereken belül is, álló tankkal, álló ellenfélre lövés közben!!! A készítőknek, bár folyton azt hangoztatják, hogy mennyire igyekeznek modellezni az igazi tankokat, nyilvánvalóan fogalmuk sincs az igazi tankokról, mert ha lenne, nem lenne ekkora pofátlan random a pontosság!!!

    Hogy mondandómat alátámasszam, itt egy wikipédia idézet pl a Tigrisről:

    "A célzóberendezés magasan felülmúlta bármely más hadviselő fél harckocsijának irányzási lehetőségét, mozgó cél leküzdésére is alkalmassá tette a löveget és szinte hihetetlen pontosságot garantált. Gyakorlott tüzérrel, ellenőrzött körülmények között végeztek vizsgálatokat az angolok egy zsákmányolt Tigrisen, és azt jegyezték fel, hogy 1200 méteres távolságban öt egymást követő lövés egy 16×18 cm-es területen csapódott be. A tüzérek kiképzési követelménye szerint 1200 méterről első lövésre kellett eltalálni a célt, 2000 méteren belövés engedélyezett, amikor a célt negyedik lövésre kellett leküzdeni. Követelményként jelentkezett, hogy az 1200 méteren 20 km/h sebességgel mozgó célpontot legfeljebb a harmadik lövéssel, 30 másodpercen belül kell leküzdeni. Ezt a remek találati arányt a löveg az alacsony röppálya következtében érte el: viszonylag nagy tűréshatáron belül lehetett a távolságot becsülni, mert a lövedék nagy távolságon is kevés magasságot vesztett."

    1200 méteren 5x egymás után 20x20 CENTIS négyzetre "szórt" a lövege!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem arról van szó, hogy 200 méterről egy házat nem lehet eltalálni vele, hanem 20x20 CENTI, több mint 1 KILOMÉTERRŐL!!!!!!!!!!

    Csinálhatnak ezek a retardáltak bármit, prémiumot, gold lőszert, hd skineket, stb, stb, amíg ilyen trágya a pontossága egy tanknak és ugyanúgy megvannak a már említett elhajló/földbe csapódó/eltűnő lövedékek párszáz méterekről, addig nincs értelme játszani.

    Az Armored Warfare sajnos ugyanilyen, a PvP része lényegében egy wot DLC modern tank skinekkel, ugyanúgy 15-0 bukták, 300 méterre a nyílt mezőn levő tankokat nem látni, full random átütés és sebzés, artyk, stb. A pontosság azért még ott is jobb egy fokkal, de már dolgoznak rajta, hogy minél wotosabb legyen az is...

    A War Thunder meg egy egész más szint, aki a woton edződött, annak nem biztos hogy bejön, elsősorban azért, mert nincs hp a tankon, tehát többnyire egy lövés az ember, nem nagyon lehet hibázni, ami elsőre nagyon zavaró. Az árkád játékmód semmit nem ér, szinte még a wotnál is rosszabb, átütésjelző célkereszt, messziről virító játékosnevek, nevetséges tankmozgás. Viszont ez nem 5 év "fejlesztéseinek" az eredménye, hanem direkt ilyen, ettől lesz árkád... A realistic és a simulator üzemmód viszont sokkal nagyobb élmény, nincsenek kiírva a játékosnevek, nincs célkereszt (csak irányzék), nincs műholdas zoom,a javítás nem 10 sec (hanem akár percek is lehetnek, sérüléstől függ...), nincs arty (ami kicsap 1 lövésből a térkép másik feléből...), hanem területre lehet kérni tüzérségi támogatást, sokféle lőszer van, amit bizony használni is kell (nem "mindentlövő" gold, hanem valódi típusok...), nem látni át a növényzeten, nincs világító sziluett az ellenséges tankokon, a tankok mozgása is olyan, amilyennek lennie kell. Ilyen körülmények között már 1 kill is hatalmas sikerélmény, nemhogy 3-4! És persze a játék grafikája és hangjai olyan szinten jobbak, mint a wot/armoredben, hogy nem is lehet összehasonlítani, mindezt sokkal gyorsabb betöltési időkkel és azonos gépen sokkal részletesebb beállítások mellett...

    Belátható, hogy sokkal nehezebb így játszani, mert itt számít valamit a skill: a pályaismeret, a reflexek, folyamatos figyelem kell észrevenni az ellenséget és nem kis rutin el is találni, főleg messzebbről, ráadásul ismerni kell a tankokat, hogy körvonalból felismerd (szimulátorban saját csapaton sincs név kiírva...), nehogy saját tankra tüzelj. Emiatt nem tudták megfogni a sok "igényes" wotos goldammo-s, xvm-függő, "mindenki menjen és spotoljon nekem" hp-huszárt (bár sokan átjöttek, ez azért látszik a kezdőpont utáni első szikla mellett kempelő, az első horizonton felbukkanó ellenfélre lődöző arcokon...) annyira, hogy rákényszerítsék a wargaminget egy rendes játék összerakására...

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz jano_77 #124460 üzenetére

    És mit akarsz megnézni a tesztszerveren? Hogy melyik T10 sebez arannyal 3ezret? Mert kb erre jó a tesztszerver, a sok Vérpistike ezekkel szórakozik, köze nincs a teszthez... Már nyolcas vassal se lehet bemenni, vagy ha igen, akkor mindenki más T10, jó szórakozást... Kisebb tankot megnézni esélytelen.

    Az idióták (wargaming) még mindig nem jöttek rá, hogy legalább a teszten nem kéne aranyat engedni, vagy kellene valami PvE mód az alacsony tierek miatt. Mi értelme úgy egy-egy új ágnak, új járműveknek, ha csak a T9-T10 tankokat lehet megnézni belőle?? Milyen eredményeket kapnak visszajelzésként? Hogy Vérpistike megint sebzett 10ezret a Waffentrógerrel (ez már nincs ha jól tudom, micsoda veszteség...), vagy a JagdPzE100-al? Már be se megyek a tesztre emiatt, újakat úgyse tudok megnézni, arannyal meg nem érdekel a T10...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz BÁ Nutrition #125141 üzenetére

    Én egy év wot kihagyás után benéztem most a tesztre, semmi nem változott. A műholdnézetes-egészpálya belövő-egyhelyben kattingató lesipuskás, ami tönkreteszi a vadászok és a nehéztankok játékát, röviden: az arty ugyanúgy kivág a p*csába, élmény így az új svéd páncélvadász, amivel ugye ülni kéne és lesni a célt, de így értelmét veszti az egész... Pedig a lapos verzió szemből nem is rossz, simán pattintottam 2x is, aztán jött az arty, amit nem...

    Ez a tier8 prémium francia Sherman variáns új, vagy már megvan egy ideje? Nagyon kellemes a csőlehajlása és gyors a toronyforgás, meg pontos is (már ha még jelent valamit ez a szó a wotban...). Egy kört mentem vele, rögtön megtetszett ezek miatt, ideális domboldali lődözéshez (és mivel a wotban a térképek 95%-a a Himalája valamelyik hegységében terül el, ez nagyon jól jön...), 2 killt is begyűjtöttem, aztán 15-7 bukta lett, ahogy szokott, szemem se rebbent, ez sem változott semmit...

    Ahogy az sem, hogy nekem 100as legénységgel mozdulatlanul kell várnom a szűkülést, mert különben egy házat sem találok el, de az ellenfél tolatás közben oldalra fordítja a tornyát és félig takarásban levő tankomat simán telibeveri instant, mert neki nem kell szűkülnie ehhez...

    Amit még észrevettem és számomra új, egyben pozitív funkció a tankok összehasonlításának lehetősége külön menüből, ez egy hasznos dolog.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz tick #125220 üzenetére

    Az NA szerveren 140-200 ping mellett simán fut a játék nálam... Mekkora a net, nem megy e valami letöltés, a kistesó nem nézi a youtube-ot wifin a másik szobában, ilyesmikre gondolnék...

    Lehetséges egyéb megoldások: War Thunder Ground Forces, illetve Armored Warfare... :D

  • Dewri

    aktív tag

    Meglett a Tiger P, mert gondoltam ki kellene fejleszteni az új tier8 VK 100.01 tankot. Első kör szobanövényekkel csúfos bukta, 230 xp, -1300 kredit, folyamatos artytűz, mert az kell a nehéztanknak, nincs elég baja. Második körben már volt minimális értelem is a csapatban, ez csak sima bukta, 335 xp, 2800 kredit.

    És mindez saját tierben, nem jött szembe az új pay to win OP csoda, a hős orosz tier8 Defender (T-150 szakaszozás közben bezzeg elég sok körben láttuk, mert igazságos és fair a sorsolás mint általában...).

    Így kellene elérni a VK 101500 xp követelményét, a jópár milliós vételárról nem is beszélve. Aha. Nem kicsit elmebetegek a wg-nél... :(((

  • Dewri

    aktív tag

    válasz xXdensionXx #131991 üzenetére

    Meglestem. Nem rossz, de az Aslain pack jobb szerintem. Itt pl hiába állítottam be a Deggie's célzónézetet, alap nézettel ment... A csata végi infopanel se működött. Személy szerint hiányoltam a legénység ikonokat (ha már van sokféle hatodik érzék ikon, akkor lehetne legénység is), illetve szinkron is lehetne több, pl az elmaradhatatlan Duke Nukem mindenképp... :)

    Jó ötlet viszont az előző modok elmentése és visszaállítása lehetőség!

  • Dewri

    aktív tag

    Most néztem az érkező fejlesztésekről a cikket: [link]

    Az új MM talán végre jobb lesz, az új térképkezelés is pozitívum.

    A csapatonként 3 arty limitálás viszont nem tűnik újdonságnak, most is többnyire annyit rak be. Vagy előfordul, hogy több van?? Mindenesetre elég szar duma, hogy azért limitálják 3-ra, hogy ne tegyék tönkre a játékot. Nem azért, de 3 már bőven tönkreteszi...

    A grafikán is javítanak. A 8 magos processzorok korában továbbra sem az a cél, hogy végre többmagos támogatás legyen, hanem tovább csicsázzák a grafikát, hogy méginkább tudjon akadozni...

    Tervezik a ranked csatákat is, de csak tier10-ben.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz po1son #132140 üzenetére

    Na igen. Mai egyik meccsen a szakasztársamat 1 lövésből kicsapta az arty 1400 hp-ról. A végén az az 1400 sebzése volt csak a gyökérnek, ennyire pro volt... Még szerencse, hogy a wg szerint csapatonként maximum 3 arty majd nem rontja el a játékot. Ja. Nem eléggé...

    Más. Nagyon remélem, hogy az új MM tényleg valami normálisabb lesz, mert az ilyen csapatokból már iszonyatosan elegem van... :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    Azért a ranked csatáktól sem feltétlenül kell sokat várni. A hajós fórumban elég sokan és sokat szidják, állítólag ugyanúgy tele van agyhalottal és nemigen lehet haladni benne...

    Mivel az is wargaming termék, esélyes a copy-paste... :D

  • Dewri

    aktív tag

    válasz h1mpi #132631 üzenetére

    Most komolyan? Te használtad a "realitás" szót egy wargaming játék kapcsán? De miééért??? :DDD :D

  • Dewri

    aktív tag

    Egyébként miért kínlódnak sokan ezért a T-25 gépért? Valamelyik este nem lehetett belépni a szerverre, úgy tele volt... Szerintem egyáltalán nem éri meg a szenvedést egy 76 mm "páncélzatú" tank, aminek tier8-9-10 ellen nevetséges 192-es átütése és 240 sebzése van... Persze arannyal átüthet, de a sebzés marad akkor is.

    Átütés/sebzés kategóriában vannak sokkal jobb alap medek ennél... Aminek esetleg gyengébb az ágyúja (T-44, M26, T69, T-34-2), annak meg általában jobb a páncélja, legalább a tornyon...

    Ráadásul itt mindenki tolja bele a pénzt ebbe a "csodás" játékba (mert megérdemlik a készítők...), ezt a tankot is meg lehet venni, olcsóbb, mint a Defender, máris nem kell órákig szenvedni/idegeskedni érte...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz lacibacsi #132970 üzenetére

    Nekem nincs feltéve arty mod egyáltalán és artym sincs... Mégis látom, hogy nem felülről célzol, hanem úgy, mintha rendes tankkal lőnél. Gondolom ez a kérdéses mod? Egyébként azt írja a replay indítás, hogy elavult a verzió, de azért viszi...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz lacibacsi #132986 üzenetére

    De, SD. Akkor lehet, hogy tényleg ez. De azért ettől még lejátszotta, nem láttam problémát.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz FuRiONight #133042 üzenetére

    Mivel manapság a legutolsó PzIc is arannyal géppuskázik, a nehéztankos játék elég szenvedős lett. Én magam is leginkább nehéztankozok, de sajnos teljesen tönkretették a vonalat... Hányszor van, hogy bemegyek KV1-el, gyakorlatilag nincs méltó ellenfél, mindenki gyengébb, mint a KV1, aztán jönnek és rommá aranyoznak... Így nem sok értelme van heavyzni...

    És persze a szokásos 2-3-4 arty is ott figyel, csak hogy még több esélyed legyen nehéztankkal bármire...
    A látótáv is vicc, ha nem segítenek spottal (ami randomban, egyedül kb 90%-ban így van, de ez régen is így volt), akkor annyi... Nekem érzésre úgy tűnik sokkal gyakrabban vág föl +2 tierbe, mint régen, ez se túl vidám dolog...

    Az ágyú pontossága pedig olyan szinten lett elrontva akár másfél évvel ezelőtthöz képest is, hogy a "pontosság" szót már nem is érdemes használni a játék kapcsán (ez minden járművet érint, nem csak a nehéztankot...). Bár ez utóbbi tényező néha segít is, mert sokkal nehezebb pixelt lőni, főleg messzebbről, beforgatva tovább lehet bírni (ha nem aranyoznak persze...). KV1-el 4100 felfogott sebzést is hoztam össze, ami tier5-ben szerintem nem gyenge! :)

    Egy mozgékonyabb med lehet, hogy jobb választás, a páncél ilyen "aranyesőben" sokkal ritkábban pattint, viszont nagyon lelassít, meddel legalább el tudsz tűnni ha meglőnek... Mondjuk nekem nem jönnek be a medek, így marad a szenvedés, meg néha egy kis td. Igaz is, menj valami brutális sebzésű td-vel. Ülsz a bokorban, lövöd a horizontot, 2-3 találatból már bőven jó vagy, utána szétszed az ellenfél, mivel már eltelt 4 perc és 15-2 az állás oda, az a 2 kill is a tiéd... :(((

    De ha már mindenképp nehéztank, akkor szerintem a japán tier5-6 javasolt, ott iszonyatos ágyú van, mielőtt rommá lőnek, van esély nagy sebzést és killt kiosztani... Hatostól a páncél is elég durva, a tier10 pedig egy erőd. Csak a tier4-et érdemes átlépni free xp-ből, mert olyan szinten *********, hogy komoly idegrendszeri károsodást tud okozni vele a játék... :(( :(((

  • Dewri

    aktív tag

    válasz jagada #133094 üzenetére

    A jutalmazás sajnos nem mindig áll arányban a teljesítménnyel... :(

    Tegnap 11-7 állásnál tartottunk, az ellenfél javára, Monastery map, arty csemege (persze volt is 3 arty, egyik egy Grille...). Ebből 12-9 lett (kilőttem 2 low hp-s támadót, cserébe elvesztettük az utolsó tankunkat).

    A végjátékra így hárman maradtunk: egy rommá lőtt 25 hp-s Ikv 103 vadász, egy StugIV háromnegyed hp-val és jómagam, miután megcsapott a Grille, 143 hp-val... Ellenünk egy M4 (egész meccsen nem láttuk, aztán átment foglalni, igazi hős, sokat segített a csapatának...szerencsére... :D ), egy AT2 (56 hp, de elég beteg páncél és tűzgyorsaság ugye...), egy T67 (szintén low hp, de jó látótáv és csőlehajlás+sebesség), egy M5 Stuart (low hp) és 2 arty (SU26 és Birch Gun, full hp)... 3 vs 6, kétszeres túlerő, páncél nélküli, torony nélküli low hp-s vadászokkal...

    Mégis lehoztuk a meccset innen, csak az M4 maradt életben, én befoglaltam. De mivel alig sebeztem, mert már csak low hp jutott, így az alsó harmadban voltam és nem kaptam kiemelkedő xp-t sem. Holott én mentem be a 123 hp-val keresni az AT2-t, a Stuartot, közben lőttek az artyk, szóval volt esemény bőven...

    Arra is lehetne megoldás, hogy mikor a fél csapat nullás, te meg magasan a top sebző/top xp gyűjtő vagy a vesztes csapatban, akkor adjon már rendes jutalmat!! Elég büntetés a retardált csapat+vereség, legalább érje már meg, hogy odateszem magam, pedig semmi esélyem nincs győzni egyedül 15 ellen...

    Az első 1-2, esetleg 3 player, aki a többieknél kiemelkedően sokkal jobban teljesített a vesztes csapatban, igazán megkaphatná a győztes csata összegeit, vagy legalább 90%-át. Akkor mindjárt nem lenne ennyire idegesítő a folyamatos "szobanövény-áradat", hiszen aki jól tolja, az ilyenkor is jól tolja és nem keletkezne hátránya csak azért, mert épp szívatja a játék...

    De hát ez túl szép lenne... :(((

  • Dewri

    aktív tag

    válasz kchryss #133100 üzenetére

    A ranked a wows-ban is állandó sírást okoz, fórumon írják sokan, hogy ugyanúgy tele van agyhalottal, illetve nem lehet fejlődni benne: kiegyensúlyozatlan/szívatós, mint a random... Így nem sokat várok tőle itt sem, hiszen egy cég...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz jr1994 #133132 üzenetére

    Scheff élő megy épp. Most hagyta ott full hp-s Defenderrel a csapattársát 3 ellenfélnek... Persze ugyanúgy lemészárolták őt is később, hiába futott el onnan (ISU-152, arannyal természetesen...). Ettől lilák a lilák?

  • Dewri

    aktív tag

    válasz SoulReaver #133283 üzenetére

    Lehet, hogy elegük van, hogy folyamatosan +2 tiert kapnak ahol semmit nem tudnak érdemben csinálni, dezertálni meg nem akarnak... Nem mai szokás, régen is csinálták... A teamkill is megy a mai napig, néha az ellenfélnél, néha saját csapatban van olyan hülye, aki azzal kezd, hogy kilő valami kisebbet... Az indulás utáni folyamatos lövöldözésről nem is beszélve...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz IMIIKE1998 #133970 üzenetére

    Ahogy nézem, itt pénzt adnak ha elérsz bizonyos szintet a különféle kihívásokban.

    Pl most a wotos "noob" küldetés fut április 4-ig, az első 200 helyezést díjazzák: 1: 930,63 Ft, 2: 651,44 Ft, 3: 372,25 Ft, 4: 232,66 Ft, 5: 139,59 Ft, 6-10: 93,06 Ft, 11-100: 46,53 Ft, 101-200: 23,27 Ft.

    Nem ebből leszel milliomos az rögtön látszik, de ha azt nézzük, hogy pusztán az elért eredmény után valódi pénzt fizet egy oldal azért, mert játszol egy játékkal, amivel amúgy is játszanál... És tombola is van, amikor van esély tárgynyereményre (pl versenyegér vagy éppen egy gamer PC), igaz random a sorsolás, de mégis.

    És ingyenes, szóval vesztenivaló nincs. Én regeltem, 5 csata után 213 a helyezésem. Mondjuk gáz, hogy a vesztes csatákra levon 45 pontot, egy-egy igazán klasszikus wg napon így nehéz lesz feljebb mászni... :DDD

    Ahogy nézem eléggé dominálnak az orosz játékosok, bár a listán a harmadik jelenleg egy magyar arc, bizonyos "kecskepuding", ha így ismeritek.

  • Dewri

    aktív tag

    Tesztszerver wargaming módra. Nehéztankok kuka, meccsenként 3 arty, a könnyűtankok hármas-ötös hordákban hatvannal rohangálva kifiléznek mindenkit, aki nem megy szintén hatvannal. Gyakorlatilag ki lehet venni a heavy ágat a játékból, el sem lehet jutni vele a szokásos ütközőhelyekig, már látnak és lőnek, nyílt pályákon elindulni sincs értelme a bázisról... A td-k is csak szenvedni fognak szerintem ilyen körülmények között...

    Ha a wg szerint ez így rendben van és kiengedik az éles szerverekre, hát az valami gyönyörű lesz... Mondjuk eddig is csak tier5-6-ban volt élvezhető a játék, de ezek után kizárólag ott lehet majd kezdeni valamit...

    Egyébként pedig a szokásos: MINDENKI arannyal megy, így a teszt kb semmit nem ér, mert a valódi átütés/páncélértékeket nem lehet tesztelni. És hiába megy a sírás évek óta, hogy legalább a teszten ne legyen arany, a wg-nek fontos az emberek véleménye és a játszhatóság, ezért még mindig van arany a teszten...

    A tüzérek műholdas/drón jellegű nézete is megmaradt, egy világháborús játékban teljesen életszerű, hogy lassan gyenge pontra tud zoomolni kezdőpontról egy tüzér. Koordinátákra tüzelés (térkép adott szakaszának megszórása) lehetne megoldás, passzív tüzérséggel (nem játékosok által irányítva, hanem random AI tüzérség), tankok kérésére, mint ahogy a war thunderben megoldották. De neeeem, jó ez így. És CSAK 3 arty van oldalanként, lehet örülni kedves nehéztankosok, mert ugye 3 arty nem teszi tönkre a játékot. Eléggé...

    Szóval szerintem teljesen tönkretették a magas tieres játékát 2 osztálynak biztosan (heavy-td). Az MM átdolgozása pedig pofon a sz*rnak, mivel hiába lett jobb a járművek összerakása, ha a felhasználók összerakásának (azaz nem nézi a játéktudást...) köszönhetően ugyanúgy 15-3 a csaták eredménye pár perc alatt...

    Viszont tényleg jó sok új tankot bepakoltak, nem is emlékszem ilyen sok új járműre egyetlen peccsben!

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Argh! #134139 üzenetére

    Tegnap még működött a szokásos 100millió kredit/xp és 20ezer gold a teszten... Mindig így szokták, sosem normál mennyiséggel. Vagy mára változtattak valamit?

    Egyébként este kell tesztelni, éjfél után már simán beenged a szerver...

  • Dewri

    aktív tag

    Mai teszt élmények: ahogy tegnap is mondtam, lassú heavy-td innentől életképtelen...

    Type 5 Heavy tank, közel full hp-val a városban, 4 killel kitakarított, jött egy Sheridan, spotolta, a 3 arty meg úgy szétkapta, hogy mozdulni nem tudott onnan... Stun folyamatosan+damage. Esélye nem volt... Aztán a Sheridan megkereste a JPzE100 vadászt, full hp-s volt, ugyanez játszódott le, amint spotolták, a 3 arty pillanatok alatt nullázta... A 3 arty ebben a körben kicsapott 7 ellenfelet, nem is voltak szakaszban. Mondjuk ez nem volt azért jellemző eddig. Lehet hogy lilák voltak. Remélem...

    Másik körben mentem egy Emil II-vel. Megcsapott az arty (persze arannyal), valami minimum sebzést adott, de 15 sec stunnolás. Pont nem volt más harci helyzet, így nem tudtam kipróbálni, hogy lehet e lőni ilyenkor. Lejárt a számláló és annyi. Az Emil II egyébként tetszik, bár ebben a körben csak 1 arty volt és csak 1x lőtt rám, így mákom volt...

    Nem rossz, hogy mutatja, ha az enemyt becélozta a saját tüzér: körülötte megjelenik a lövedék hatóköre, oda nem célszerű bemenni ilyenkor.

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Jadro #134276 üzenetére

    T50 ugyanez. És akkor menjek, mert scout vagyok, Az összes hetes jobban lát mint én, ennyit erről, pláne, hogy még stock. Kb semmit nem ér és már kilövik.. Vagy jön velem mindenféle hatos-hetes és akkor meg megint nem én spotolok, hanem ők. Szép minimál xp-ket lehet hozni így...

  • Dewri

    aktív tag

    Nekem most tűnt fel a teszten, hogy nemcsak az elsősegély töltődik vissza, hanem a javító és a tűzoltó is. Ezt is említették? Nekem csak az elsősegély visszatöltés rémlett, de lehet, hogy le vagyok maradva...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz SoulReaver #134380 üzenetére

    Én most csak ötöt mentem. Mindegyik bukta. 400 sebzéssel harmadik vagyok a csapatban, 5 db nullás playerrel alul, mindezt saját tierben, tier5-ben. Nevetséges. :W

    Másik kör: KV1, én voltam a csapatban az egyetlen tier5, mindenki már hatos-hetes!!!!!!!! Nem is emlékszem KV1-el ilyen fos besorolásra (light tankkal volt rendszeres....)!! Szemben meg IS2, T29, meg rakás vadász. Ki is léptem a garázsba, nem vagyok hajlandó ilyen szemét körökben részt venni. És ez is bukta lett, pedig ez már aztán tényleg egyáltalán nem rajtam múlt volna amúgy sem (mert ha igen, az már régen rossz ilyen leosztásnál...)... :(((

    Szóval szerintem most hanyagolom hétvégéig, amikor az 5x szorzó ÉS a hétvége miatt olyan szinten lesz *************** a játék, hogy kell majd a nyugodt, kipihent idegrendszer... :DDD

  • Dewri

    aktív tag

    válasz DVlad #135063 üzenetére

    Durva lehetett egy ilyen szinten rosszul összerakott tankkal elindulni a harcokba, főleg, hogy tudhatták, hogy a német vasak igencsak erősebbek náluk. Nem kevés fanatizmus volt az oroszokban akkoriban...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz kchryss #173582 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy legalább a tesztről miért nem veszik ki az aranylőszert??? Teljesen elrontja a tesztelést, hiszen mivel mindenki full arannyal lő, nem igazán kapok valódi képet egy-egy tank páncéljáról, mert mindenki mindenhonnan átüt...

    Mondjuk az is igaz, hogy már a rendes szerver is gyakorlatilag erről szól, t3 vagy t8 tökmindegy, simán tolják az aranyat akkor is, ha hosszában ketté tudnának lőni arany nélkül is... Föl nem tudom fogni hogyan éri ez meg nekik, mikor én arany nélkül van, hogy 2000 kredit alatt jövök ki, ezek akkor mennyit buknak körönként? Hogy van erre pénzük? :F

  • Dewri

    aktív tag

    Egy kérdés: a kis MT-25 Megtorló tankot hogyan lehet eltüntetni a garázsból? Már rég vége az eventnek, eladni nem engedi, szűrőt alkalmazva is mutatja a tankok között, menni meg nem lehet vele...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz inferno88 #177973 üzenetére

    Látom megy itt a vitatkozás az alanyi jogon járó hatodik érzékről meg a +-1 tierről...

    Ennek kapcsán kérdezem: senki nem próbálta még a Wot Blitz nevű játékot? 2016 óta megy PC-n is, tehát már nem kell a telefonon bohóckodni. Persze nem 60 giga fullHD, hanem csak 4 giga (steames), de a járművek ugyanazok benne, némi különbséggel, pl a DW2 egy igencsak életképes kis tank, a Párducnak is jobbak az ágyúi, ilyen kis apróságok (a KV1-S még a régi 175 mm ágyúval rohangál...). Nincsenek benne a japán nehezek, nincsenek a svédek sem. Még. Bár a japán nehezeket nem is akarják betenni.

    Ami viszont a lényeg: NINCS ARTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +-1 tier van!!!!!!!!!!!!!!!! 7 vs 7 egy csata, nem 15 vs 15, és 7 percig tart. A pályák nem csőpályák, hanem minden pályán igen sokfelé lehet menni, emiatt nem lehet bekempelni sehova, mert simán meg lehet kerülni máshonnan olyankor az illetőt. Kisebbek is a pályák, így hamarabb van akció. Van alap hatodik érzék. Csapatsebzés meg nincs. Napi belépési bónuszok vannak, rengeteg akció és booster (nekem pl tizenvalahány egynapos prémiumom van, meg nem tudom hány 9 órás is, amiket én tudok aktiválni, akkor amikor nekem jó, nem automatán beindul mikor megkapom...). A legénységi fejlesztés kicsit más és a tankokat is lehet szépen sima kreditért több lépcsőben upgradelni, ezáltal jobbak lesznek az értékeik (toronyforgás, töltés, látótáv, stb), ez váltja ki a wotos távcsövet, ilyeneket, azok nincsenek. Csatánkénti csomagok megvannak (elsősegély, szerszám, stb).

    Nyilván mivel wargaming, a mellélövés/eltűnő lövés/nevetséges páncélzatot át nem ütés/szűkülés nélkül-mozgás közben egy házat nem találsz el effektek itt is megvannak, de a felsoroltak miatt mindenképp sokkal nagyobb élményt ad, mint a wot jelenleg. Például nehéztankokkal nem kell egy szikla mögött kuporogva tilitolizni, hanem lehet akár előrenyomulni is! Üdítő jelenség a wot után... A fejlesztések és tankok árai elég hasonlóak.

    De hát a 60 gigás fullHD nyilván sokkal vonzóbb sokaknak. Nekem mondjuk nem...

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz wwenigma #178026 üzenetére

    Igaz, "csak" 43 giga, így máris sokkal jobb a 3 artys köröket futni...

  • Dewri

    aktív tag

    Továbbra sem értem, hogy a tesztszervert minek indítják el, mikor pont tesztelésre alkalmatlan. Full tier10/full gold lőszer. Mit lehet így tesztelni a gold lőszer átütésén kívül?? Már egy tier nyolcassal sem tudok bemenni, mert nem rak be, nemhogy kisebbekkel. És a gold miatt nem kapok valós képet a páncél erejéről, a szögek használatáról, mivel minden mindenhonnan belövi (igaz, hogy lassan a rendes játék is ilyen, szóval...).

    Legalább a teszten kivehetnék a goldot és rakhatnának be valami botos pályát, hogy aki tényleg megnézne többféle tankot mindenféle tierben, annak legyen rá módja. Én pl kipróbálnék olyan ágakat, amiket még el se kezdtem, hogy lássam milyen, de így nem lehet (maximum youtube videókat nézhetek, de azok meg általában válogatott top körök az adott járművel, így szintén nem adnak valós képet...). Pedig azt gondolnám erre való a tesztszerver, nem a t10 goldos ökörködésre, amire 10 éve használják...

  • Dewri

    aktív tag

    válasz jano_77 #206232 üzenetére

    Ma beléptem és egy személyes üzenet fogadott egy ismeretlentől, miszerint ha nem vagyok elégedett a jelenlegi cuccaimmal, akkor menjek föl egy bizonyos oldalra, ahol vehetek magamnak másik accountot (fullos t10 tankos/goldos/kredites/free xp-s accok 30-175 euro között, viszont "only game access, no mail", azaz szerintem később simán ki tudnának zárni belőle, hiszen kérnek egy új jelszót a mélcímre és annyi...)... A téma apropóján körbenéztem, látom, hogy külön magyar facebook oldalon is árulnak accokat, röpködnek a 100-200ezres árak... :Y Én mondjuk úgy tudtam tilos eladni az accot, de ezek szerint rosszul tudtam...

    Gondolom így lehet az ilyeneknek fiókja t10 vasakkal, soktízezres csatával...

  • Dewri

    aktív tag

    Nem rossz, kb 2 év kihagyás után bementem pár körre sima t5 szinten. 4 kör, 4 bukta, 15-1, 15-4 arányokban. Churchill III full golddal lő 30 méterről a 110 mm átütésű ágyújával a 88 mm-es páncélomra... Pont ezért töröltem le 2 éve, jó látni, hogy folyamatosan változó világunkban van, ami állandó... :DDD

  • Dewri

    aktív tag

    Nos, 10 körből 10 bukta, ez egy erős kezdés volt, egyben remek végszó, uninstall ismét. Ez engem a legkisebb mértékben sem szórakoztat...

Új hozzászólás Aktív témák