Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Gyuri27 #129895 üzenetére

    Az átmegy a másik oldalra egy érdekes kérdés, nem hiszem, hogy fekete vagy fehér lenne a szitu.
    -Úgy ítéli meg, hogy a másik oldalon jobban kell a segítsége/jobban tud érvényesülni
    -Elveszettnek ítéli az oldalt és menekül

    Ez nyilván szitu és ember függő. De alapvetően a jó játékos egy fő ismertető jele, hogy tudja, mikor vonuljon vissza! Ha egy gyors tankban ülök, és nem az első szikla mögött lapítok, hanem van rá esélyem, h túléljem, akkor én is eliszkolok, amikor 5 piros tank ront kettőnkre. Nyilván ezt a Bélában ülő csapattárs nem teheti meg, őt szétszedik, de én dögöljek meg vele puszta szolidaritásból, csak, hogy lőjek még egyet? Netán, ha táras vagyok, bízzak abban, hogy 5 vs 1-ben fel tudja tartani az ellent még 40 mpig, akik amúgy pontosan tudják, hogy én töltök épp?
    A jó játékos, bármilyen könnyű léptű tankban (táras vagy nem táras) úgy ítéli meg, hogy az adott oldalon maradva sokkal kevesebb sebzést visz be, mint ha elmenekül, akkor megteszi. Mert ő is győzni akar, a geci, ő is sebezni akar, és végső soron a sebzésből lesz a győzelem.
    Senki nem felelős a Te hp-dért, ha odamentél egyedül, ha ott maradtál egyedül, így jártál! Dühítő, tudom, szar érzés, de most tényleg, szopjon ő is, hogy a másik ne egyedül tegye ezt?

    Az meg, hogy egy adott helyzetet ki hogy ítél meg, szubjektív. Lehet, Te úgy látod, épp rajta múlt, hogy elment, ő meg úgy látja, nem tudott volna betölteni, vagy érdemben segíteni.
    De még egyszer, ez független attól, hogy táras-e.

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák