Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz kchryss #128732 üzenetére

    :R

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • galervin93

    őstag

    válasz kchryss #128732 üzenetére

    Korrekt, köszönet érte!

    BÁ Nutrition
    Ne tessék szerénykedni, második jelet sem bot, sem noob nem szed össze (2000 recentet meg pláne). Grat!
    (Én csak irigykedve nézem, mérgemben pár ezer xp-vel a vége előtt adtam el a Tigrincset, egyszerűen nem tudtam vele jól játszani.)

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • kchryss

    addikt

    válasz kchryss #128732 üzenetére

    Egy kis módosítás a fekete és sima is-6 camo teszthez.
    Töprengtem, hogy miért térhet el a kétféle is-6 kamója. Majd megakadt a szemem azon, hogy a fekete is-6-nál ahol a festés módosítását kéne írnia 0 van.

    Ebből arra következtettem, hogy a fekete is-6-nak nem adtak tulajdonképpen semmilyen álcafestést. Viszont mivel így hátrányban lett volna a sima festett is-6-hoz képest így megemelték a tank alap kamóját kompenzálásként.
    Ezt támasztják alá a kliensben szereplő kamó értékek:

    1. legénység camo nélkül, is-6 festés nélkül:
    is6: 6,95 3,48
    is6b: 8,09 4,62

    2. legénység 100% camo, is-6 festés nélkül:
    is6: 12,60 6,30
    is6b: 14,70 8,36

    3. legénység camo nélkül, is-6 lefestve:
    is6: 8,96 5,48
    is6b: 8,09 4,62

    4. legénység 100% camo, is-6 lefestve:
    is6: 14,60 8,58
    is6b: 14,70 8,36

    5. legénység 100% camo+pótellátmány, is-6 lefestve:
    is6: 15,17 8,30
    is6b: 15,30 8,74

    A teszteknél mi a 3-as állapotot néztük. Itt jól látható, hogy a kliens szerint jobb a sima is-6 kamója, mint a feketéé és ez be is bizonyosodott a teszten.
    Azonban mint látható ha kamó skilles legénységet teszünk a fekete tankba annak nagyobb mértékben nő a kamó értéke tőle, mint a sima is-6-nak. Ez csak úgy magyarázható ha a feketének az 1-es pontnál írt érték nem az alap álca és a festés együtt hanem csak az alap álca és festés nincs. Viszont mivel az alap álcaérték magasabb így minél skillesebb álca szempontjából a legénység, jobban nő a kamó mivel nagyobb a szorzó alapja.
    Mint látható 100%-os kamó skillel rendelkező legénységnél már jobb a feket kamója, mint a festett simáé. Pótellátmánnyal ez a különbség tovább nő. BIA-val és ventivel valószínűleg még nagyobb lenne a különbség a fekete javára.

    A sima is-6 kamó értékeit a wotinfo camo calculator-ból vettem. Így az értékek picit eltérhetnek attól amit a kliens ír, de szerintem úgy van ahogy gondolom.
    Ha valakinek van 100% kamó skillel rendelkező legénysége a festett is-6-hoz az megnézheti az értékeket a kliensben.
    Ha valakinek van ilyen legénysége és akar tesztelni akkor letesztelhetjük, hogy tényleg így van-e.

    Összegezve:
    A fekete is-6-nak nincs kamó festése és nem is lehet rá venni. Ezért megemelték az alap kamóját. Ennek következményeként, skilltelen legénységgel gyengébb a kamója, mint a festett simának, közepesen skilles legénységgel egyforma, skilles legénységgel pedig jobb, mint a simáé.
    Ez az egész eltérés valószínűleg azért van, mert a wg programozói lusták és egyszerűbbnek találták letiltani az összes festést, mint berakni 1 fekete festést ...

Új hozzászólás Aktív témák