Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz ollie #128499 üzenetére

    Nem etalon csak meglepően jól szórakoztam mikor a Pershing-et húztam.
    60% feletti wr és ász is lett vele, na meg már már IS-7 is megszégyenítő kiosztott sebzés.
    4950 vs 5427

    Közben találtam egy csapatot a Pz.Kpfw. T 25 -ben de még csak első sor 76% szóval vagy ezeket húzom a hó végig vagy Tigris II legénység átképzés lesz ahol a harmadik sor vége felé járnak.
    Kár hogy a Svéd csajokat nem lehet más Nemzetiségű tankokba tenni, félő hogy maradnak nyugdíjig a barakban.

    (#128500) 4580693

    Grat a KR-hez!
    Egyik említett tank sincs meg szóval majd kiderül mire leszek képes vele.
    Nem vagyok jó játékos de jókat mondok róla és ha a fele igaz lesz rám is már öröm és bodóttá.

    (#128501) po1son

    Nekem úgy rémlik mintha valahol "valamikor a tavasszal" olvastam volna egy cikkben.
    Egy biztos .ru oldalon sincs és ha ott nincs akkor még várni kell rá.

    (#128505) Emu

    Értem, köszi.
    Grat, szép kör lehetett!
    Közben megnéztem a festés, hát nem is ajánl fel egyett sem tehát az a medve valami spéci camo cucc.

    (#128513) rlazol

    Igen az mert ha meg lesz a küldi csak 1 löveg kezelőt kapsz így lesz meg a maximum 5 női tag.

    (#128514) jano_77

    Mi a baj ezzel?
    Én több száz talán ezer szakaszt toltam kchryss-el még se gondolkodott el rajta senki.
    Pont 11 tankkal van ásza van mint nekem.
    Nekem mondjuk egyik-másikkal több is de ez az alap statokból nem fog kiderülni hogy neki mennyi a tényleges.
    Lehet régi haverok vagy majd most lesznek és próbálnak segíteni neki.
    Az is lehet hogy nagyon gyenge gépen vagy rossz nettel játszik ami valljuk be igencsak hátrányba teszi a játékost de persze nem védeni akarom csak megemlítettem.
    Nálam meg jellemzően 2012 évi acc, átlag 1500 csata és pont hajnalban az én csapatomba kell hogy kerüljön mert épp játszani támad kedve szegénynek mert unatkozott és nincs egyedül. :U

    Na meg addig jó míg nem három unikum van egy szakaszban vagy nem? :)

    Szép napi stat, nekem sosem lesz ilyen még ha jól is kezdek akkor valamelyik tankot csak 4-5. sikerül csillagozni de szerintem taktikát váltok. :)

Új hozzászólás Aktív témák