Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlexWolf

    senior tag

    válasz dfsz34 #11999 üzenetére

    Szerintem unalmasabb lett a játék. Régen jól kellett megválasztani a fedezéket, olyat ami arty ellen is véd. És még akkor sem lehettél benne biztos, hogy ott áll az arty, ahol te elképzeled, lehet simán kilőtt a fedezék mögött (mondom mindezt úgy, hogy kb 10 csatából 1x lőttek ki artyk).
    Most kb 10 csatából 2-ben van arty. Ellenben light/felderítő tankokból nem egyszer 6 is. Akiket egyrészről kb 1-2 lövés kivégezni, másrészről sebezni nem tudják a nagy vasakat, főleg csak zavaróak, annyi eszük meg nincs, hogy egymásra vadásszanak. Így ők kb elvesztették a jelentőségüket. Nincs arty, akit zargathatnának, nincs arty akiknek felderíthetnének. (Azzal meg ha esetleg teljesen máshol rohangálnak, mint ahol a fő erő van, semmit nem érnek)

    Na de mindegy. Jó sok ember boldognak érzi magát. Viszont érdemes lesz megnézni, hogy mikor fogják visszaállítani valamilyen formában a régi rendszert. Ugyanis az arty nerffel sokkal több játékost veszítettek (akik költötték a pénzt rendesen), mint amennyit nyertek. Szóval szerintem ez a "hurrá, eltűntek a köcsög artyk" állapot nem lesz tartós.

    [ Szerkesztve ]

    AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

  • Quan-Chi

    őstag

    válasz dfsz34 #11999 üzenetére

    ezt én is aláírom, nem igazán díjaztam mikor 5 T8-as arti volt bent, és ha csak a periszkóp hegyét kiemelted egy kőrakás mögül már legalább 2000dmg-et kaptál ! de ennek sincs értelme hogy az artik gyakorlatilag használhatatlanok ! érdemes megnézni a játékstílust mióta nincs arti, millió TD-s van és úgy kempelnek mint az állat , nem sokkal jobb ... ezek a programozó zsenik rájöhettek volna, hogy az SPG kell, ugyan abba a használható formában, de egyszerűen 2 nagyon max 3nál többet ne engedjen be egy csatába ...

    egyik ismerősömnek is több mint 2000 játéka volt SPG-kel , az orosz ág T8 , frankó legénység több is álcafestéssel , és a 8.6 után eladta mindet és elkezdte az IS ágat (én sajnáltam volna a helyébe azt a sok pénzt és időt)

    echterion pont 1 lövés HE-vel :D

    [ Szerkesztve ]

    kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

  • Angel1981

    veterán

    válasz dfsz34 #11999 üzenetére

    +1 :K

    A "láthatatlan TD" meg egyéb zavaró dolgok közelébe sem értek a korábbi arty problémának, a 8.6-tal tényleg (még) jobb lett a játék! :R

  • Pete55555

    addikt

    válasz dfsz34 #11999 üzenetére

    Ponthogy nem tettek jót. Elég lett volna maximalizálni az artyk számát 2/csata. Max az artyk 1 percet vártak volna.
    De én nem panaszkodom, Humellel így is megyek jó köröket, és ha a GW akciós lesz, meg is fogom venni, úgyis kelleni fog majd T8 századra egy arty, ki kell húzzam a GWTP-t.
    Aki meg sír, hogy nem jók az artyk, hát ez van, fogadja el, vagy tanuljon meg játszani vele, én épp most lőttem ki vakon egy Stug-ot, században ellőttem az 50-el rongyoló cromwellt 600m-ről, CW-n 3 tankot szedtem ki Mountain Passon.
    Lehet artyzni, de sajnos nem olyan egyszerűen, mint eddig. Akinek nem megy ne erőltesse.

    Más: Kicsit sok már szerintem ez a sírás, kellene egy síró-off topik azoknak, akik sírnak az MM, a játék, a csapat.. .stb miatt. Az egész fórum ezzel van tele.

    (#12020) Djuree Jobbak bizony ;]

    (#12026) sith7 Igen. És javaslom, hogy gyorsan told végig, mert 8.7-ben variálni fognak a P1 és P2-vel valamit, ki tudja jó lesz-e vagy sem...

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák