Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Kiki18 #117264 üzenetére

    Hat persze hogy be lehet szallni, aki akar egy WOT forumos klant - najo, azert van meg par, amiben vannak innen a forumrol, most bekezdesbol a KH, azaz Kelly Hosei nevu jut eszembe stb - de az a helyzet, hogy ez az en vagyamrol/akaratomrol szol, magyaran arrol, hogy en az 1942-es magyar felsegjelet akarom klanlogonak, semmi egyeb nem kell, mar voltam mas klanban, de visszatertem a regibe, hogy minden tankomon ott viritson ez a felsegjel.Talan baromsagnak tunik, hogy ilyen eszeveszetten ragaszkodom ehhez a dologhoz, de ez van, a magyar felsegjel nez ki a legfaszabban a tankokon, meg a nemet felsegjelet is ubereli sajat velemenyem szerint.Es valos, tortenelmi dolog, tehat ezert nem kell nekem sem Kossuth cimer, sem Rakoczi cimer stb klanlogonak, nekem ez kell es kesz.A klan neve az nem olyan nagy jelentosegu, habar annak is jo lenne egy tortenelmi, vagy akar a forummal osszefuggo nevet adni.
    De remelem, hogy a WOT segitsegevel atvehetem a klant valahogy.A gond az, hogy kerdes, ki mit varna el a klantol, mert nekem nem lesz sok idom a klan dolgaival foglalkozni, jelenleg meg jatszani sem tudok, mondjuk epp folyamatban van, hogy intezzek egy laptopot, de abba meg kell venni ezt-azt, es az internet sem a legjobb.
    Tehat ha mindenfele klancsatakat es stb-t szeretnenek a tagok, akkor egyertelmu, hogy en nem lehetek a parancsnok, mert nincs hozza idom, sem lehetosegem erre a szerepre.Erre a szerepre olyan ember kell, akinek van eleg szabadideje, hogy megszervezze a dolgokat, amiket kell.Es ha komolyodik a helyzet, azaz lesz bent jopar tag, legalabb atlagos jatekosok, es meg veszunk fel uj tagokat is, akkor meg lehet belole valami.Mellesleg szukseges meg 1-2 olyan jatekos, aki ismeri elozo klaneletbol a hadi fogasokat, meg a palyakat, nagyon jo a helyzetfelmerese stb, nos az ilyen jatekos lesz az iranyito, aki levezenyli a klancsatakat.
    Kell TeamSpeak, meg egyeb dolgok, hogy beszelgetni tudjunk, meg ossze kell csiszolni a jatekosokat is egymassal,mert mindenkinek mas es mas az elkepzelese, tapasztalata stb, tehat lesz akivel egyutt nem fog menni a jatek.En is, eddigi palyafutasom alatt osszesen 6 emberrel talalkoztam, akivel tokeletesen egyutt tudtam mukodni, azaz a szakasz 100%-ig egyutt tudott mukodni.Volt akivel csak 90%-ban, meg 70%, meg volt akivel csak 50%-ig mukodtunk egyutt stb.Aztan kellene gyakorlatozni, tankok gyenge pontjait tanulmanyozni elesben gyakorloban, meg ilyenek.Egy rakas olyan dolog, amit meg kell szervezni, es meg ott vannak a tankok is, egyik tank jo ebbe a csataba, a masik meg nem, tehat akinek nincs adott tankja, az neki kell fogjon hogy kifejlessze stb.Na tomoren errol akartalak kioktani benneteket, de kisse hosszura sikeredett :P

    fradi81 : lehet hogy van egy halom ures klan, de a nevcsere ugyancsak 2000 arany, nemde ? vagy tevedek ?
    Es ott van meg a klanlogo dolog is, lehet mas klan nem hasznalhaja ugyanazt, mint amelyben most vagyok, tehat akkor csakis a jelenlegi klant kell atugyeskedjem a reszunkre.

    zodo ez csak rajtad mulik, hogy osszeszedj olyan embereket, akik epp akkor tudnak jatszani mint te, es belepnenek ebbe a kozos klanba,mert akkor te tudnal szakaszozni azokkal akiknek epp akkor van idejuk, mint neked.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák