Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Black_Sheep #113811 üzenetére

    Te nem a wotinfos- Black-Sheep vagy ? Ráadásul Vtepses is ha jól tudom ?

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • rlazol

    addikt

    válasz Black_Sheep #113811 üzenetére

    maradjunk a kérdező által feltett kérdésnél, aki NEM CW-zik, így az nem szempont

    és ne kavard bele az optikát, a skillekről beszélünk.
    T62A-n a parancsnoknak lehet látótávnövelése a saját és a rádiós skilljén keresztül. De a rádiósét csak akkor teheted rá, amikor eléred a T10-et, mert addig az a töltőn van. Ha van 6. érzék és BIA, akkor legkorábban 3. skill lehet, ami 0-ról 100-ig 840ezer XP.

    BIA-val+optikával lenne a látótávom 449.43 méter.
    +reconnal 459, a különbség 10 méter, nem 60.
    és ezért 840k XP-t áldoztál be és nincs egy T10-es meden fullos javításod.

    negyedik skillnek elmehet, de 1,68 millió XP-ért szerintem a JoAT (vagy akár a kamó) jobban megéri mint 10 méter látótáv. Ha kilövik a töltőd akkor az 5.94 körüli töltésidőd majd' 12 mp-re ugrik, de ha 100-as a JoAT akkor 8,91 lesz. Ez 3 mp különbség a töltésben - egy meden nekem jobban megéri. Igaz, én se CW-zem.

    szerk.: végjátékban minden életmentő lehet, van., h ez kell, van, h az. A jobb legénység döntő lehet, tény. hogy adott esetben a felesleges JoAT-nél (mert nincs kilőtt tag) jobb bármi, az is igaz. A töltő kilövése éppúgy "mileszha" szitu, mint a végjáték. Van, h a látótáv jön jól benne, van, h a kamó. Általánosságban, alapskillnek én nem tennék látótávnövelést egy 10es medre, akkor inkább a kamó.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák