Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    nagyúr

    válasz wwenigma #106549 üzenetére

    Az hogy nem összeszűkülve lőttem el és még akkor se biztos, hogy talál :D

    Mondom elég a kis artyból van nekem S51 is. Egyből meglett a cucc, pedig csak a kis gun volt rajta. Többet találtam vele, mint a kis francia artyval. :D

    és a T28 Concept is végre :P (már égő volt, hogy nem volt meg ennyi ideje). A RU251 is kiegészült a 4. csajjal így azért a csajos BIA is dob majd rajta egy kicsit.

    Érdemes menni ezzel a TD-vel? Vagy már mindenki szitává lövi?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

  • rlazol

    addikt

    válasz wwenigma #106549 üzenetére

    wwenigma: h1mpi szempontjából semmi luck (kitűnő lövés!), de aki abban a tankban volt, az csak azt látja, h leesett róla a spot teljes gázzal ment és puff telibekapta. Innen jönnek a ninja-buff legendák...

    kódra sajnos nekem is azt írja, h elfogyot.. :O

    h1mpi: én mentem pár kört a HTC-vel, nem rossz gép. Főleg, ha sok a piros, aki nem tudja, hol kell lőni. LASSÚ
    mi az a "red dot"? (#106556)
    creditbe ugyanaz számít, mint XP-be. Vagyis elsősorban spot, dmg, kill.

    Ispy: az aslain modpackban ki tudod választani, mi kell, mi nem. Jó cucc. Zoom mod és minimap kiegészítés (bespottolt járművek helye...) szerintem alap. A panelekben a felspottoltakat mutató is hasznos. Ha artyzol, akkor a spéci arty nézet. Én ferlaktam egy olyat is, ami a lámpa felvillanásától 9 mpet visszaszámol.

    galervin93: a borsigot nyomom épp, lassan befejezem, szívfájdalom nélkül fogom eladni. egy dolog, hogy lassú és nincs páncélja, de az ágyúja nekem túl random.

    kérdés:
    KV-13 - helyes, ha full golddal nyomom, amíg a top löveg nincs meg? A 120-as pen kissé nevetségesnek tűnik tier9ben...

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák