Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Enzolord #100307 üzenetére

    Voltak akkor is sirámok csak nem ennyire sok és alaptalan . Mekkora sírás volt a TYp59-ek falkázása miatt . Akkor ha három egy szakaszban volt ők le is hozták .

    Woryz .: Pedig most med korszak van . Ahol több a med az az oldal jobb esélyekkel indul . Tegnap T10 csata . Nálunk med nem volt csak havy és td . A túloldalon szinte csak top tier medek . A végeredmény 2-15 és a top háromban voltam T49-el :(

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • Warton

    őstag

    válasz Enzolord #100307 üzenetére

    De azért az akkori tier5-ös tankok sokkal közelebb voltak a tier6-osokhoz. Nem volt ekkora szakadék a t5 és t6 között mint most.

    1. KV-1-re fel tudtad tenni a 152 vagy a 107-es löveget. Simán megállta a helyét pl. egy KT ellen. Ugye akkor még nem történt meg a HE nerf sem. A mostani KV-1 meg se tudná sebezni. (Amúgy én is lőttem ki IS-4-et KV-val. :P )
    2. Az akkori t5-ös Pz4 a mostani Pz4S-nek felel meg. Pont ezzel sikerült most megcsinálni a 2-tierrel magasabb nehéz tank kilövését.
    3. A francia könnyű vonalat ugye eggyel feljebb csúsztatták.

    Kb. én most ezekre emlékszem.

    Nekem még meg van az M4A2E4 tier5-ös prémium tank. És sokkal sokkal erősebb lett a tier5-ös csatákban, mert ehhez nem nyúltak hozzá olyan drasztikusan vagy egyáltalán nem. Emlékszem régebben a KV1 a 152-es lövegével meg az akkori Pz4 Vader toronnyal bucira lőtt. Mostanság meg röhögve darálom le őket, úgy hogy még csak nem is nagyon tudnak sebzést okozni nekem. Nem csoda, hogy ezzel a tankkal 2463 a Wn8-am, míg összességében csak 1603.

    Szóval az akkori tier különbségeket a mostani tier különbségekkel csak a fentiek fényében kéne hasonlítgatni. Másmilyen erőt képviseltek az akkori tier5-ös tankok mint most.

Új hozzászólás Aktív témák