Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz mrszitya #100211 üzenetére

    ehhez meglehetősen nagy adatbázist kellene fenntartani és üzemeltetni, mivel nincs ilyen kiolvasható adat, hogy "utolsó X csata eredménye", csak két különböző adattábla összehasonlításával lehet kiszámolni, abból mennyi és milyen volt az utolsó X csata. az XVM-nek nem éri meg ilyennel szórakozni.

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

  • nyunyu

    félisten

    válasz mrszitya #100211 üzenetére

    Utolso 1000 sem mindig ad jo eredmenyt.

    Miota nem vagyok hajlando napi 5+ oran at paradicsomlevesben egy szem zoldsegkent foni, es csak az eppen huzott 3 tankomat szoktam leduplazni, azota sokat esett a WN8-am.

    21k meccs utan volt 1466 a WN8-am amikor elkezdtem ismet jatszani, most 22k meccs utan mar csak 1438.

    Ennyit szamit, hogy regi kedvenc tankjaim helyett a masodik brit TD aggal, meg a T71-gyel szivok, amik onmagukban nem tudjak eldonteni a meccset, ha nem top tierek.

    Vagy par napja neki akartam allni a Chaffeenak, aztan vettem egy M5 Stuartot.
    Stuartnak 1000 WN8-hoz a sajat HP 3/4-et kene loni a 37mm-es meggymag kopkodovel, altalaban minimum eggyel, de inkabb 2-3 tierrel magasabb tankok ellen dobja be az MM. Kozben a sajat tierbeli medeket sem mindig tudja atloni oldalrol, annyira apro az a meggymag...
    Ugyhogy maradek 5k XPt inkabb betoltam freebol, minthogy meg 40 koron keresztul romboljam a statot 145-300 WN8-as korokkel...

    Stock Chaffee sokkal tisztabb, szarazabb erzes, mint az M5 Stuart, azzal legalabb sebezni is lehet.
    Azt nem mondom, hogy azzal osszejon az 1000 WN8, de abban legalabb latom a potencialt, csak a legenysegemet kene ismet felhuzni 100%-ra.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák