Új hozzászólás Aktív témák

  • Dryman

    aktív tag

    válasz szallasi007 #97614 üzenetére

    Elszállt a dühöm, úgysem tudnám megismételni.....
    A 4 év nem a játékban töltött időt akarta jelenti az írásomban, hanem a prohardver-es múltamat.
    Már úgy 10 éve világossá vált hogy a moderátorok isteni keze igencsak rövidke, és a beszélgetésekben, parázs vitákban bővelkedő topikokat nem tudják hatásosan felügyelni.....
    Akkortájt nem így működött a dolog...valaki kitalálta a Győr-környéki adok-veszek topikot, majd minden 5000. hozzászólás után írt a moderátornak hogy nyisson már egy újat, mert a prohardver akkori motorja nem tudta kezelni a sok-sok hozzászólást.....így telt-múlt az idő, a moderátor még véletlenül sem avatkozott bele a topik dolgaiba, mert tisztában volt vele hogy ez egy olyan közösség aki rendet tesz a saját háza táján....így lettem én topikgazda...és csináltam mindezt a közösségért teljesen nonprofit módon, évente megrendezett kertipartikkal. Aztán változtak a szabályok és az adok-veszek forma már nrm volt megfelelő az apró miatt, ekkor lett a topik neve Győr és környéke adok veszek beszélgetek...és lőn ennek mintájára létrejöttek a nagyvárosok hasonló topikjai...
    Szóval nem mondom azt hogy nem kell helyi "jómunkásember" aki azonnal kicsapja az oda nem illő hozzászólást, de elolvashatta volna, értelmezhette volna és bizonyos mondatrészek kicsillagozásával utalhatott volna arra hogy túlléptem a határokat.....
    Ennek hiányában én úgy gondolom hogy a PH illetékesei találtak egy-két "tapasztalt motorost" itt topikon belül és egy szavazással megerősítve döntést hoztak....
    Majd meglátjuk...ha tesz a közösségért akkor elismerésem, ha csak törölgeti a számára nem tetsző hozzászólásokat akkor pedig csak egy torta a polc legtetején....
    Tisztelettel!
    Dryman

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák