Új hozzászólás Aktív témák

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz h1mpi #96269 üzenetére

    Na de azért "pontatlan" és pontatlan közöt tis van különbség, 0,48 (és a 0,42 SEM) pont nem olyan pontossági érték amit egy masszív 170 tonnás platformtól elvárnál. Emellett írtózat lassan céloz (3,3-3,5s nem tudom kinek a segglyukából jött ki), és még a soft statok is gyengébbek; pl. torony forgatás közben több mint 100%-al rosszabb az egérkaki, de mozgás és fordulás közben is egy jó 50%-al gyengébb eredményeket produkál(ha a 12,8cm löveg van rajta akkor jobb a helyzet de sajnos az is röhejesen gyenge) . Tegnap konkrétan 32 méterről nem tudtam eltalálni a másik egérkaki kupoláját... De itt még nincs vége a dolognak, mert gondolnád, hogy nagy löveg+HE jó móka lesz, hát nem. BiA+Csoki+Venti=19,08s reload és a 12,8cm löveg is egy jó másfél másodperccel lassabban tölt mint a jelenleg a béla vagy az E-75 (12,95 vs 14,45s). Olyan érzésem van, mintha kínosan akartak volna arra ügyelni, hogy nehogy jobb legyen mint a Maus mert jelenleg kb. semennyi előrelépés nincs a Béláról, de ez amiatt van mert piszok gyenge a Maus...

    Egy szó mint száz, ez nagyon alulmúlta a várakozásaimat, pedig nem gondoltam egy pillanatig sem, hogy meg fogja ütni a Béla szintjét az új tank.

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák