Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz Diarmand #77532 üzenetére

    1 - 7/1-ről volt szó, arról írtam. Ha te nem érzed (vagy ismered el) ezeket hátránynak az a te ügyed - mégis ezek köszönnek vissza minden jobb 7/1 replay-ben, még a tiédben is.
    2 - Azt én is megemlítettem, hogy akkor már inkább APCR, mint HEAT. De ha többet veszít az átütéséből az APCR, mint a "mezei" AP, akkor mégiscsak többet veszít annál, nem?! (A HEAT átütését meg nem foghatná vissza a lőtávolság, ugyi - tehát ehhez képest meg még inkább veszít az átütéséből az APCR, de ennek (HEAT) meg van még pár hátulütője, így ezzel együtt is az APCR a jobb, nagy általánosságban.)
    3 - Olyat egy szóval sem említettem, hogy csak top-klántagokkal lehet vele sikeres az ember. Inkább arra céloztam, hogy nem ez a tank fog magának helyzeteket kialakítani, hiszen jobb vele hátul lapítani a susnyásban, amíg nem szűnik a tömegnyomor, és inkább a többieknek kell előremenni és feltartani addig a nem túl agresszív ellent, amíg ez az élősködő megszívja magát kiosztott sebzéssel -> ehhez pedig nagyon kell a másik 29 hathatós segítsége is: az sem jó, ha túl lagymatagok - így hamar végük - és az sem, ha túl jól nyomulnak, mert igen lassan tölt ez a Centi...

    Tehát félreolvastál, vagy felületességből, vagy szándékosságból, ezt nem óhajtom a továbbiakban fejtegetni. De ha nem értesz egyet, akkor írd le te, hogyan is kell(ene) a 7/1-hez viszonyulni - hátha abból is tanulhatnánk. :R

    [ Szerkesztve ]

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák