Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    Azt nem tom, hogy lett ebből ász... Amúgy érdekes, mert ennél volt már erősebb csatám vele, akkor csak 1. osztályt adott. Délről ugye nem szeressük a varázserdőt/ligetet, ezért bementem a zászlóhoz és lőttem, ahogy a csövön kifért. Az ellen majdnem befoglalt, 1 másodperc nem volt hátra, amikor valaki resetelt. Aranyat nem használtam, a legvégén töltöttem csak be, de nem kellett ellőnöm.

    Map: Murovanka Leopard Prototyp A  3774 (x3 minden nap az első csatáért) 51 656
    Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Szárnysegéd, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
    Legénységi XP: 3 774 Javitások: 13 066 Lőszer: 28 800
    Teljes: 9 790 WN8: 8 300 (100)

    [link]

    Mondjuk azért tényleg érdekes, hogy ilyen sebzés mellett és arany lőszer sem volt és csak 9,7e nettó kredit maradt. Pont most vagyok gondban, minden kreditem elfogyott a cent 7/1-re és egy csata vele, stock ágyúval átlag -10e kredit. Szóval először farmolnom kell, hogy egyáltalán játszhassak vele vagy akármelyik tier9-10 tankkal, de már tier8 is veszteségbe fordul könnyen. Ok, tudom, prém előfizetés megoldaná a gondot, de nincs annyi aranyam. Pont jól jön a hétvégi 500e kredit majd meg a havi küldetés is ad 500e kreditet, de kell is mert valamiből meg kell vegyem az fv4202-t és a cent7/1 eladása csak kb 1,5-1,7m kreditet fog adni csak.

    (#73597) szbalogh Az E3 nekem is nagy vágyam, de oda eljutni eléggé suxx azokkal a dög lassú TDkkel. Valamikor kihúzom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák