Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz xAttilax #71793 üzenetére

    @xAttilax

    éppen a KV2 húzom (a cél az arty és nem fun). Az lenne a kérdésem, hogy hatékonyabb lenne 107mm-es mint a 152-es?

    Szerintem, ha csak át akarsz jutni rajta, akkor a 107-esnek van létjogosultsága; jóval konzisztensebb vele a játék. Az utolsó ~20k XP-t anno én is azzal gyűjtöttem be, kíváncsiságból.

    Egy taktikai előnye van a 107-esnek: a KV2-t mindenki a troll löveggel várja és hosszú töltésidőre számítanak, így, ha kicsit is figyelmetlenek (ami T6 környékén nem feltétlenül atipikus), akkor megpróbálnak utána menni lövés után, majd meglepődnek, hogy mégegyszer megajándékozzák őket.

    Ellenben T7-T8 csatákban sokkal több kompromisszummal ját, mint a 152-es.

    A 152-esnek sajátos a játékstílusa, és emellé meglehetősen random módon képes megtréfálni; bár ez kétirányú: volt, hogy full gázzal repesztő KV1-S-t kapáslövésből átvitte a HE a görgők között és full-HP one-shot, vagy még az átdolgozatlan El Haluf-on ~400 méterről kétszer egymás után direkt találat (teljesen becélozva, ofc), de máskor meg képes megtalálni az egyetlen tereptárgyat "karnyújtási" távolságból egy egyébként tiszta célpont előtt.

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák